Vakko'nun ikinci otelinin açılış tarihi belli oldu

Vakko'nun ikinci otelinin açılış tarihi belli oldu
10 Kasım 2023, 08:34
Giyim markası Vakko İstanbul'daki ikinci otelini açmaya hazırlanıyor.

Vakko, Vakko Hotel & Residence Istanbul’un ardından ikinci otel açılımını, Sumahan on the Water ile yapıyor.

Çengelköy'de, 19. yüzyıldan kalma eski bir Osmanlı fabrikasından dönüştürülen ve Boğaz’ın hemen kıyısında taş duvarları, kemerli pencereleri ve kendi özel iskelesi ile ayrıcalıklı bir yapı olarak dikkat çeken Sumahan on the Water, yakın zamanda Vakko Hotel & Residence Sumahan olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Yeni otelle ilgili açıklama yapan Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, "Vakko Hotel & Residence Sumahan ile bir hayalimizi daha gerçekleştiriyoruz. Boğaz’ın tüm güzelliklerine hakim bu muhteşem yapının, İstanbul’u ziyaret eden ve burada konaklayan herkesin hafızasında unutulmaz hatıralarla kalacağına eminiz. Dolayısıyla burayı sadece ikinci otelimiz olarak değil, İstanbul’a değer katan bir armağan olarak görüyoruz" dedi.

Mayıs 2024'te açılacak

Vakko Hotel Residence Nişantaşı projesinde de imzası bulunan Fransız mimarlar tarafından, yapının mimari DNA’sı ve orijinal dokularına sadık kalınarak tasarlanacak olan otel, Boğaz manzarasına hakim 12 adet konforlu yaşam alanıyla, kısa ve uzun dönem konaklamak isteyen misafirlerine özel kulüp sistemi ve Vakko dünyasının ayrıcalıkları ile çok özel bir İstanbul deneyimi sunacak. Otel içerisinde Vakko L’Atelier, Club Privee, Bistro Bar gibi Vakko şıklığını yaşatan alanlar da yer alacak.

Vakko Hotel & Residence Sumahan’ın, Mayıs 2024’te konuklarına kapılarını açması planlanıyor.

Yorumlar
Adnan kara
11 Kasım 2023, Cumartesi 07:02
Evet Yahudi markasi ama Turk vatandasi haliyle kazancinin vefgisini her yil duzenli olarak her yurt disindaki vatanperver yahudi gibi ulkesine yani israile gonderir.Bunu umarim herkes biliyordur.
Ferit Kayrak
11 Kasım 2023, Cumartesi 02:04
Özellikle Boğaz’ın Anadolu yakasına değer katacak bir yatırım ve işbirliği. Beylerbeyi-Çengelköy-Anadoluhisarı hattında yabancı uyruklu misafirlerin konaklaması ve bu vesileyle İstanbul geceleme sayısını yukarı taşımasına fayda sağlayacak bir hamle. Acentacı ve otelci olarak hem mülk sahiplerini hem Vakko markasını tebrik ederim.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha