Ünlü tatil sitesine suçlama!

Ünlü tatil sitesine suçlama!
12 Şubat 2020, 13:39
Tatil.com adlı internet sitesinden tatil rezervasyonu yaptıran bir vatandaş ilginç bir olayla karşı karşıya kaldı.

Ekşisözlük'te yer alan iddiaya göre, Tatil.com adlı internet sitesinden tatil rezervasyonu yaptıran bir vatandaş ilginç bir olayla karşı karşıya kaldı. Ertesi gün tatil.com'dan aranan mağdur kişinin gideceği oteldeki rezervasyonun iptal edildiği isterse 4 katı fiyatına tekrardan rezervasyon yapılabileceği söylendi.

4 kat ücret mi istendi?

Trivago'nun yönlendirdiği tatil.com sitesinden Wyndham Grand İstanbul Levent Oteline 2 kişilik rezervasyon yaptırdığını söyleyen vatandaş ödemesini de online olarak tatil.com sitesine yaptığını ve ödemeyi yaptıktan sonra ise rezervasyon onayını mailine kod olarak geldiğini söyledi. Ardından iki kişilik uçak bileti mağdur kişi tatil.com'dan gelen arama üzerine rezervasyonunun iptal edildiğini ve ödemenin iade edildiğini ifade etti. Eğer oda için rezervasyon yaptırmak istiyorsa 4 katı ücret ödenmesi gerektiğini bildirdi.

'İsterseniz dava açabilirsiniz'

Mağdur vatandaş konuya ilişkin şunları dile getirdi: "Bana sattıkları, parasını ödediğim bir rezervasyonu iptal etme hakları olmadığını söyledim. Dedikleri şey ise iptal ettik bile, isterseniz dava açabilirsiniz. Yetkili biri ile konuşmak istedim, ona bile bağlamadılar. Verdikleri cevap 'sizi yetkiliye bağlayamayız, sadece biz yetkiliye bilgi verebiliriz, yetkili de isterse size dönüş yapar ama garanti değil. İsterseniz dava açabilirsiniz' dediler" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Tatil.com maduru
08 Temmuz 2020, Çarşamba 11:13
İyi yorumları kendileri yazmış. Para iadeleri nerede telefonları açan yok measjlara cevap yok. Bu firmadan çoook uzak durun.
Cevdet Yoloğlu
13 Şubat 2020, Perşembe 09:01
Arkadaşlar Başlık ve İçerik Hiç ama hiç hoş değil!!! Bahse konu olan firma tatil.com sektöre yıllarını vermiş kurumsal bir firma resmen karalama politikası yapıyorsunuz. Turizm ajansı olarak meslek grubunuzdaki paydaşınıza böylemi yaklaşmanız lazım. Haberin detayından yani çözümünden haberiniz varmı, müşterinin memnuniyet ile sıkıntı yaşamadan sonuca ulaştırıldığının bilgisi varmı sizlerde? Lütfen rica ediyorum bu sektörde bu kadar temkinli ve müşterisine önem veren bir firmayı bu haber başlığı ile afişe etmeyiniz. Haberi kaldırmanız yada başlıktaki çirkin algıyı değiştirmeniz konusunda yardımcı olmalısınız. Konunun sonucunuda tatil.com yetkililierine sormanız da fayda olacak. Teşekkürler.
Ertan toy
13 Şubat 2020, Perşembe 12:41
8 senedir tatıl. Com erkan rezar vasyon yapıyorum hıcbır sorun yaşamadım inanmam bunada
Nuri Ergün
13 Şubat 2020, Perşembe 02:01
Sizde bunu haber yaptınız? Hay allahım ya. Başlığa bak içeriğe bak.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha