TZX Transfer’den emniyet kemeri takan yolcuya ekstra indirim…

TZX Transfer’den emniyet kemeri takan yolcuya ekstra indirim…
11 Kasım 2023, 09:58
Sunduğu güvenli ulaşım hizmetini, yolcuların gönüllü katılımıyla kusursuz hale getirmeyi amaçlayan TZX Transfer, seyahat süresince emniyet kemerini takılı tutma sözü veren misafirlerine ekstra %15 indirim uygulayacak.

Turizm sektörünün yenilikçi şirketi TZX Travel, sunduğu güvenli hizmetin fark edilmesi ve yolcuların da gönüllü katılımı ile kusursuz hale getirilmesi için sıra dışı bir kampanya başlattı…

Şirket, yolculuk süresince emniyet kemerini takılı tutarak seyahat güvenliğine katkı sağlayan tüm misafirlerine, ekstra %15 indirim uygulayacak.

Trabzon Havalimanı’ndan tüm Orta Karadeniz ve Doğu Karadeniz bölgesine; Dalaman Havalimanı bağlantılı olarak da Fethiye, Kaş, Kalkan, Marmaris, Bozburun, Datça ve Göcek gibi gözde turizm merkezlerine hizmet veren TZX Transfer, başlattığı kampanyanın hizmet verdiği tüm destinasyonlarda geçerli olacağını açıkladı.

ANIL BAYRAKTAR: GÜVENLİ SEYAHAT ALANINDA FARKINDALIK YARATMAK İSTİYORUZ

Kampanya ile seyahat güvenliği alanındaki farkındalığı artırmayı amaçladıklarını söyleyen TZX Travel Genel Müdür Vekili Anıl Bayraktar, “Trafik kurallarına uyarak, emniyet kemeri kullanan misafirlerimizin, TZX Transfer’in kendilerine sunduğu güvenli yolculuğa katkı sağladıkları varsayımıyla özel bir indirim kampanyası başlattık. Bu kampanyayla, bir yandan uyulması gereken trafik kurallarını misafirlerimize hatırlatırken, diğer yandan da güvenlik standartlarının şirketimiz için taşıdığı öneme vurgu yapıyoruz” dedi.

“2024’TE İKİ BÖLGEYİ DAHA TZX KALİTESİYLE TANIŞTIRACAĞIZ”

Turizm taşımacılığını yeniliklerle buluşturmaya devam edeceklerini belirten Anıl Bayraktar, 2024 yılında iki önemli turizm destinasyonunu daha TZX kalitesiyle buluşturacaklarını belirterek şunları söyledi: “Transfer hizmeti her ne kadar seyahat deneyiminin küçük bir parçası gibi görülse de tüm sürecin kalitesini artıran güçlü bir unsurdur. TZX Transfer olarak, standartlarımızı benimseyecek kurumlarla iş birlikleri geliştirerek büyümeye devam etmeyi planlıyoruz. 2024 yılında en az iki bölgeyi daha TZX Transfer hizmet kalitesi ile buluşturmak için çalışmalara devam ediyoruz. Hedefimiz, hizmetlerimizi 360 derece yaygınlaştırmak ve seyahat dünyasını yenilikçi transfer hizmeti ile tanıştırmak.”

TZX Transfer

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha