TÜRSAB yönetiminden demokratik yaklaşım...Başkan adayları TÜRSAB TV'de

TÜRSAB yönetiminden demokratik yaklaşım...Başkan adayları TÜRSAB TV'de
05 Kasım 2019, 15:10
TÜRSAB'ın 24. Genel Kurulu için geri sayım sürüyor. 1 Aralık'ta gerçekleştirilecek seçimler öncesi Başkan adayları TÜRSAB TV ekranlarında boy gösterecek.

TÜRSAB'ın 24. Genel Kurul tarihi yaklaşırken TÜRSAB önemli bir adım attı. TÜRSAB'tan yapılan duyuruda Birliğin demokratik anlayış ve mesleğe karşı her platformda göstermiş olduğu eşitlikçi yaklaşımın bir gereği olarak; 24. Genel Kurul’da seçime katılacak tüm başkan adaylarının TÜRSAB TV'de yayınlanacak yeni programa davet edildiği belirtildi.

Cemal Kızıltan moderatörlüğünde “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılacaklar

Duyuruya göre program teklifini kabul eden tüm başkan adayları, kendilerine ayrılan gün ve saatler kapsamında Cemal Kızıltan moderatörlüğünde TÜRSAB TV'de yayınlanacak olan “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programında süreç ile ilgili değerlendirmelerde bulunacak.

Tansu Demir 7 Kasım Perşembe TÜRSAB TV'de olacak

TÜRSAB TV'de ilk olarak Başkan adaylarından Lite Turizm'in sahibi Tansu Demir konuk olacak. Tansu Demir, 7 Kasım Perşembe günü saat 14.00'te TÜRSAB TV ekranlarında yayınlanacak “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılacak.

Hasan Erdem 11 Kasım Pazartesi TÜRSAB TV'de olacak

TÜRSAB Başkanı Adaylarından Selam Turizm'in sahibi Hasan Erdem, 11 Kasım Pazartesi saat 15.00'te TÜRSAB TV'deki “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılacak.

Firuz Bağlıkaya 19 Kasım Salı TÜRSAB TV'de olacak

Başkan adaylarından Detur'un sahibi ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya'da 19 Kasım Salı saat 15.00'te TÜRSAB TV'deki “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılacak.

TÜRSAB Başkanlık seçimleri 1 Aralık'ta

TÜRSAB 24’üncü Olağan Genel Kurul’unun birinci toplantısı 25-26 Kasım 2019 günü saat 10:00’da, birinci toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 30 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 09:00’da İstanbul Kongre Merkezi (ICC) Rumeli Oditoryumu- Darülbedai Cad. No:3 Şişli-Maçka/İSTANBUL adresinde, seçimler ise 01 Aralık 2019 Pazar günü İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu, Harbiye/İSTANBUL adresinde aynı saatte yapılacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha