TÜRSAB ve THY sorunların çözümü için çalışma grubu kuracak

TÜRSAB ve THY sorunların çözümü için çalışma grubu kuracak
12 Nisan 2018, 22:58
Uçak bileti satan acentaların mağduriyetini önlemek için harekete geçen TÜRSAB Yönetimi, konuyla ilgili ilk ziyaretini Türk Havayolları'na yaptı.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi ziyaret eden TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, mevcut sorunların çözümü ve alınacak yeni kararlarda TÜRSAB üyesi acentaların mağduriyetinin önlenmesi için iki kurum arasında çalışma grubu kurulmasını önerdi. Türk Havayolları yönetimi tarafından önerinin olumlu bulunması üzerine, çalışma grubunun en kısa zamanda kurulmasına ve üç ayda bir düzenli olarak toplantı yapmasına karar verildi. İlk toplantısını mayıs ayında yapması planlanan çalışma grubunda, kurumları beşer kişinin temsil etmesi konusunda mutabakata varıldı.

Yorumlar
Elvan Boyabatlı
17 Nisan 2018, Salı 11:27
Başkanım söz verdi??mağdiriyetimiz giderilecek.Zararın neresinden dönersek kardır. Maynes Turizm yanınızda biz size inandık yola çıktık sonsuz teşekkür .
Cengiz
13 Nisan 2018, Cuma 12:36
Sizden öncekiler sanki hiç çalışmadı bu konuda... acentalara olan oldu zaten, siz anca çay içer takılırsınız. Başkada bir şey olmaz. Yolcu artık alıştı internetten ucuz almaya, acentanın hangi hatrı hakkı kaldı ki..
Ali YILMAZ
13 Nisan 2018, Cuma 09:16
Bir acenta olarak yılardır bekledik bu çözümü helal olsun başkanımıza inşalah diger sorunlarımızıda çözersin başkanım umarım yılarca acentalarına sahip cıkarsın Grand Adapir Travel ailesi olarak sonsuz teşekürlerimizi sunarız saygılar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha