TÜRSAB üyelerine yüzde 25 indirimle bilet sağlamaya başladı

TÜRSAB üyelerine yüzde 25 indirimle bilet sağlamaya başladı
08 Mart 2018, 17:34
TÜRSAB'ın yeni yönetimi, Türsab Ltd'yi aradan çıkararak üyelerine yüzde 25 indirimle bilet temin etmeye başladı.

TÜRSAB'ın yeni yönetimi müze ve ören yeri biletlerine de el attı. Türsab ltd'yi devreden çıkaran yeni yönetim biletlerin TÜRSAB-DÖSİMM işbirliğiyle doğrudan temin edileceğini duyurdu.

Yapılan duyuruda Başaran Ulusoy yönetiminin yüzde 20 olarak yansıttığı indirim oranının da ihale şartnamesinde belirtilen yüzde 25 olarak yansıtılacağı vurgulandı.

Konuyla ilgili olarak TÜRSAB'dan yapılan duyuruda şöyle:

Bugün itibari ile Birliğimize yapılacak Müze ve Örenyeri Bilet talepleri DÖSİMM-TÜRSAB işbirliği ile üyelerimize temin edilecektir

Bilet talebi ve buna ilişkin ödemelerin, biletlerin kullanım tarihinden en az 10 gün önce aşağıda verilen Birlik hesabına yapılması kaydı ile Acentalarımız, ikinci bir bildirime kadar ihale şartnamesine göre asli hakkı olan %25 indirimle bileti TÜRSAB’dan alabileceklerdir.

Bilindiği üzere TÜRSAB - DÖSİMM şartnamesi uyarınca Birliğimize tanınan indirimli bilet için son gün 30.04.2018 olup adet sınırlaması bulunmamaktadır. Biletlerin kullanım süresi ise 1 yıldır. %25 indirim oranı işbu duyuru tarihinden sonra Birliğimiz üzerinden yapılan talepler için geçerli olup, daha önceki tarihlerde başka kurum/kuruluş/şirket vb üzerinden yapılan talepleri kapsamamaktadır.

Yorumlar
Levent şamiloğlu
11 Mart 2018, Pazar 09:42
Tursab uyesiyoz
Hakan Gencer
09 Mart 2018, Cuma 10:43
Peki bu durumda bugüne kadar %25-%20 =%5 lik fark kimin cebine girdi? Vurgun değilse bu nedir?Ve bunun hesabını kim soracak?
Ali Aktürk
08 Mart 2018, Perşembe 09:49
Değişim ekibi ile acentelerimiz Dösimden sağlanan indirimli biletleri hiç bir kar koymadan % 25 indirimli haliyle alabilecekler.Gerçek bir STK 'ya yakışan da budur.Firuz başkan ve ekibince maşallah diyelim, olay budur.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha