TÜRSAB mazeret istemiyor

TÜRSAB mazeret istemiyor
23 Kasım 2018, 13:56
TÜRSAB Akademi, Türkiye’nin dört bir yanından gelen TÜRSAB Bölge Temsil Kurulu çalışanlarına yönelik mesleki ve kişisel eğitim programı gerçekleştirdi.

TÜRSAB Akademi’nin 16-18 Kasım tarihleri arasında düzenlediği TÜRSAB Mesleki ve Kişisel Eğitim Programı Genel Merkez Binasında gerçekleştirildi.

Mazeret yok eğitimi

16 Kasım'da TÜRSAB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İbrahim Halil Kalay’ın açılış konuşmasıyla başlayan eğitim programında bugüne kadar 2 milyonun üzerinde kişiye konferans ve seminer vererek “Mazeret Yok” dedirten Dr. Şaban Kızıldağ motivasyon temalı hem eğitici hem öğretici bir gösteri sundu. Eğitim programının ilk gününde TÜRSAB Hukuk Başmüşaviri Avukat İlker Ünsever mevzuat konusunda çalışanları bilgilendirdi.

Denetim uygulamaları eğitimi aldılar

17 Kasım'daki eğitim programında ise Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Başkontrolör Enver Öncü ve TÜRSAB Denetim departmanı, denetim uygulamaları üzerine eğitim verdi. Öğleden sonraki programda Dr. Sultan Erkoç “Beden Dili, Ses Tonu, Diksiyon, Farklı İnsanlarla İletişim Kurma, Kişisel ve Kurumsal İmaj” konuları hakkında bilgilerini paylaştı. Ardından TÜRSAB Acenta Sicil Şefi Çiğdem Celaloğlu tarafından acenta sicilin iş akışı anlatıldı.

Program 18 Kasım'da Dış Denetim Uygulamaları Eğitimi ve TÜRSAB Genel Sekreteri Melike Ertekin’in kapanış konuşmasıyla eğitim programı sona erdi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha