TÜRSAB düğmeye bastı: Tüm sorumlular hakkında hukuki süreç başlatılacak

TÜRSAB düğmeye bastı: Tüm sorumlular hakkında hukuki süreç başlatılacak
04 Mart 2019, 09:57
TÜRSAB Uludağ'da yaşanan kaçak tur kazasının peşini bırakmıyor. TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi M.Nezih Hacıalioğlu Uludağ'da yaşanan kaçak tur kazasıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı.

TÜRSAB Uludağ'da yaşanan kaçak tur kazasının peşini bırakmıyor. TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi M.Nezih Hacıalioğlu Uludağ'da yaşanan kaçak tur kazasıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Hacıalioğlu, Bursa’da belgesiz ve kaçak olarak düzenlenen okul gezisi ile ilgili olarak kusuru olan kişi ve kurumlara karşı TÜRSAB'ın hukuki süreci başlatacağını açıkladı.

En ağır cezayla cezalandırılmasını istiyoruz

Hacıalioğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: " Bu belgesiz tura izin veren Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin, Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi Yönetiminin, bu turu organize eden öğretmenin ve kaçak tur firmasının, bu tura araç tedarik eden araç sahiplerinin ve bu araçların D2 yetki belgesi aldıkları firmaların en ağır şekilde cezalandırılması için TÜRSAB’ın tüm gücünün kullanılacağını kamuoyuna duyuruyoruz."

Yorumlar
Sebahattin pekacar
04 Mart 2019, Pazartesi 09:56
Geç tursap yok ceza geliyor bu yaptirimlari yapıcam şeyleri Ben türsapa çok şikayette bulundum ama tursap kaale almadı bile .. Teleferik otoparkın içine girin irakli rehberlik yapanlari ve araçların belge belgerini kontrol etsin ..orada turizm polisi tursap belediye milli eğitimden yetkililer nerde Otobüslerin izinlerini kontrol etsinler İstanbuldan çok otobüs geliyor Teleferik otoparkina..AMA BOŞ ..
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha