TÜRSAB'dan 725 acenta için yeni yardım kampanyası!

TÜRSAB'dan 725 acenta için yeni yardım kampanyası!
14 Mart 2023, 08:26
TÜRSAB depremden etkilenen 725 acenta için yeni yardım kampanyası başlattı.

TÜRSAB depremden etkilenen 10 ilde faaliyet gösteren 725 seyahat acentasına destek olmak için yeni kampanya başlattı.

TÜRSAB bünyesindeki Turizm Seyahat Acentaları Vakfı (TURSAV); zorlu bir süreçten geçen seyahat acentalarının yanında olmak ve yaşadıkları acıları bir nebze azaltmak için destek kampanyası başlattı. Konuyla ilgili TÜRSAB'dan yapılan açıklama şöyle:

"Kahramanmaraş merkezli art arda meydana gelen iki ayrı deprem nedeniyle büyük bir felaketle karşı karşıya kaldık. Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye ve Elazığ’da büyük yıkımlara yol açan depremlerde on binlerce yurttaşımız kaybettik, yüz binin üzerinde yurttaşımız ise yaralandı. Bölge hem bedenen hem de ruhen enkaz altında kaldı. Acılarımız çok büyük ve gün geçtikçe derinleşiyor.

Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinden 548 merkez ve 177 şube olmak üzere toplam 725 seyahat acentamız etkilenmiştir. Bölgede faaliyet gösteren 725 seyahat acentamız tarihinin en büyük krizini yaşıyor. Afeti yaşayan şehirlerimizde yaşam yeniden kurulurken meslektaşlarımızı destekleyerek seyahat acentalarımızı yeniden işler hale getirmeyi, bölgeyi turizmle canlandırmayı hedefliyoruz.

Afetzede acentalar için destek kampanyası!

1991 yılında seyahat acentalarımıza destek olmak, gelişimlerini sağlamak için kurulan Turizm Seyahat Acentaları Vakfı (TURSAV); böylesine zorlu bir süreçten geçen seyahat acentalarımızın yanında olmak ve yaşadıkları acıları bir nebze azaltmak için destek kampanyası başlattı. Bu çerçevede;

Üyelerimizin barınma başta olmak üzere acil temel ihtiyaçlarını karşılamak,

İşyerlerinin yeniden kurulmasına destek olmak ve bölgede yaşamı yeniden tesis etmek,

Üyelerimizin çocuklarının kesintiye uğrayan eğitimlerine öncelikle Özel TÜRSAB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde burslu olarak devam etmelerini veya başka kurumlarda okuyanlara destek bursu sağlamak için

‘Afetzede Üyelerimize Destek Kampanyası’nı hayata geçiriyoruz.

Gün birlik olma günü.

Gün dayanışma günü.

Üyelerimize omuz verme, Birliğimizin gücüyle yeniden ayağa kaldırma günü.

Birlerce yılın izlerini taşıyan kadim topraklarımızda yaşamı, turizmi yeniden yeşertme günü.

Bu güzel yurdun güzel insanları, turizmin öncü neferleri olarak sizleri, tüm meslektaşlarımızı Afetzede Üyelerimize Destek Kampanyamıza katkı vermeye davet ediyoruz."

Destek Kampanyası için Hesap Numaraları şöyle:

TURSAV TURİZM VE SEYAHAT ACENTELERİ VAKFI

VAKIFBANK FULYA ŞUBESİ ŞUBE KODU: S00728

TR14 0001 5001 5800 7307 9238 18

Açıklama: Deprem Kampanyası BAĞIŞ

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha