TÜRSAB'da 'nokta atışı' haciz...

15 Mart 2018, 13:02
TÜRSAB, Başaran Ulusoy döneminden kalan borçlardan dolayı alacaklıların hücumuna uğradı. Çilingiri alan Genel Merkezi'n kapısına dayanıyor.

TÜRSAB'da yeni yönetimin başı, Başaran Ulusoy döneminden kalan borçlarla belada... Birliğin kapısında icra memuru eksik olmuyor. Göreve geldikleri günden bu yana alacaklıların hücumuna uğrayan yeni yönetim, mesaisinin büyük bir kısmını yaşanan krizi yönetmek için harcıyor.

Tüm hesaplar inceleniyor

Göreve gelir gelmez, birliğin hesaplarını ve tüm ticari faaliyetlerini incelemek için bağımsız bir denetim kuruluşu ile anlaşan Firuz Bağlıkaya Yönetiminin, TÜRSAB'ın borçlarını hesaplayarak, mali disiplin oluşturmak için ciddi bir çalışma yürüttüğü öğrenildi.

Alacaklılar yönlendiriliyor mu?

TÜRSAB'ın yeni yönetimine yakın kaynaklardan elde ettiğimiz bilgilere göre, icra takiplerinin bir kısmının arkasında, eski yönetimden kişilerin olduğu düşünülüyor. Haciz için gelen bir avukatın, birliğin atıl odalarından birine nokta atışı yaparak, yeni yönetimin bile haberdar olmadığı milyonlarca lira değerindeki müze biletini muhafaza altına aldırması da bu iddiayı destekliyor.

Önemli bilgilere ulaşıldı

Geriye dönük inceleme başlatan yönetimin, elde ettiği kayıtların, geçmiş yönetimi, kamuoyu ve hukuk karşısında oldukça zor durumda bırakacağı da gelen bilgiler arasında...

Yorumlar
s.s.
16 Mart 2018, Cuma 01:13
yeni yönetimden bilgi saklayan memurlara da dikkat edin.
Ali Akturk
15 Mart 2018, Perşembe 02:16
Firuz başkan aman dikkat edin, durumu inceden ipliğe tesbit edin, tabiki BUnlar rahat durmuyorlar, yönlendiriyorlar, Allah size kolaylık versin.Ama lütfen nezaket ve merhamet gösterilecek zaman değil aman ha suç varsa ceza olmalı verin savcılığa!
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha