TÜRSAB'da kim ne kadar oy alacak? Merakla beklenen anketi açıklıyoruz...

TÜRSAB'da kim ne kadar oy alacak? Merakla beklenen anketi açıklıyoruz...
20 Şubat 2018, 15:42
TÜRSAB seçimleriyle ilgili, bugüne kadar yapılmış en kapsamlı ve ciddi kamuoyu yoklama çalışmasını açıklıyoruz...

TÜRSAB Genel Kurulu'nun hazirun listesinde yer alan acetanlarla yaptığımız ve listenin yüzde 15.5'nin cevapladığı anketin sonuçları:

(NOT: Anket yapıldığı tarihte TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün'ün adaylığı açıklanmadığı için, şıklar arasında "Başaran Ulusoy'un adayı olarak oylamada yer almıştır.)

Anketimiz neden önemli ve değerli?

- Anket sadece TÜRSAB 23. Genel Kurulu'na katılacak acentalarla yapıldı.

- Anket linkleri acentaların oy kullanacak yetkililerinin kişisel maillerine gönderildi.

- Tek ve kişiye özel link üzerinden kullanılan oylama ile 'mükerrer ve ilgisiz oy'un önüne geçildi.

TÜRSAB Başkan adaylarına açık çağrı:

Anketin güvenirliliği ve yöntemi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen TÜRSAB Başkan adayları - Yanlarında IT uzmanlarını da getirmek koşuluyla bizden, merak ettikleri konularda bilgi alabilir.

Kullanılan oyların gizliliği ise Turizm Ajansı'nın güvencesi altındadır.

Duyurulur...

Yorumlar
Hakan Gencer
21 Şubat 2018, Çarşamba 09:56
%9 Emin Çakmak için çok çok yüksek bir oran.Yan,i mükerrer oy kullanılsa yine de bu kadar py çıkmaz ona özellikle geçen seçimden dolayı .Doğru olabilme ihtimali cok zayıf.150-200 oy ancak çıkar ki bu bile çok zayıf ihtimal.Çetin Gürcün ağabeyimizde Başaran Başkanın oyunu hayatta alamaz.Firuz beyinki düşündüğümün altında ben %60 civarında rahat oy alacağını ve yeni başkanın o olacağını düşünüyorum.Diğer adaylarında açıkçası neden seçime girdiklerini anlamış değilim.Umarım seçim temiz ve hayırlı olur.
Nurten Rollier Keskin
20 Şubat 2018, Salı 03:56
Neden #Degisim ve Firuz Bağlıkaya ? Cunku Turizim endustrisi ulusal bir onem tasir .Turizm, Turkiye icin bir sansdir ! Bilincli ve organize bir sistem ve ulke politIkasiyla surdurelebilir kilinmalidir. Ekonomik zeka, iyi bir analizin, dogru bir tespitin ve yerinde verilen kararin sonucudur.Bizi biz kilan butun kulturlerimizi bir araya getirmeli, korumali, bakimini yapmali ve iletebilmelidir. TURSAB ,birlik olmayi ,saygin olmayi ve sayginlik kazanmayi,politika dan butunuyle arinmayi,dinlemeyi ve kendini dinletebilmeyi, gucunu ciddiyetle ve itinayla kullanmayi, uyelerinin guvence icinde refah bir duzeye cikmalari amacinda olan ve mesleginin surdurulebilirligi icin calismayi basaracak bir meslek orgutu olmalidir. TURSAB i temsil edecek baskan ve ekibinin secimi onemlidir. Bizi temsil edecek bir kaliteye sahip olmalari gerekir. Bugunun hesaplari ve yatirimlari yapilirken,mutlaka meslegimizin yarini ve surdurulebilirligi de goz onune alinmalidir.Aksi takdirde ,dunya politik ve sosyal d
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha