TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya HURSAD'a teşekkür etti

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya HURSAD'a teşekkür etti
22 Ağustos 2017, 11:08
TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Genel Kurul'da kendisini destekleyeceğini açıklayan Hac ve Umre Seyahat Acentaları Derneği'ne teşekkür etti.

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, yaklaşan TÜRSAB Genel Kurulu'nda kendisine destek vereceklerini açıklayan Hac ve Umre Seyahat Acentaları Derneği'ne (HURSAD) sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla teşekkür etti.

Açıklamasında "Hac ve Umre acentelerinin sorunlarını biz çözeceğiz" diyen Firuz Bağlıkaya, mevcut TÜRSAB yönetiminin muhalif acentalar üzerinde baskı kurduğunu belirterek, "Baskı ve tehditlere rağmen zulme boyun eğmeyerek, cesur bir açıklamayla bu davada bizimle birlikte yürüyeceklerini açıklayan HURSAD ekibini kutluyoruz" dedi.

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya'nın açıklaması şöyle:

Hac ve Umre acentelerinin sorunlarını biz çözeceğiz.

TÜRSAB yönetiminin en çok zulmüne uğrayan kesim şüphesiz ki Hac ve Umre faaliyeti yapan acenteci meslektaşlarımız. Aslında bir outgoing faaliyeti olan Hac ve Umre seyahatlerinin neredeyse her aşamasında TÜRSAB’a para ödemek zorunda kalıyorlar. Teminatlar, vizeler, haksız dağıtılan kotalar üzerinden kazanılan milyonlarca dolar. TÜRSAB hizmet kapısı olmaktan ne yazık ki çok uzaklaşmış durumda.

Biz, Hac ve Umre acentelerinin uğradıkları tüm haksızlıklara dur demek için yola çıktık. Değişimin gücüne inanıyoruz.

Ve mevcut TÜRSAB yönetiminin yoğun baskı ve tehditleri ile oluşturduğu korku imparatorluğu karşısında zulme boyun eğmeyerek, cesur bir açıklamayla bu davada bizimle birlikte yürüyeceklerini açıklayan HURSAD ekibini kutluyoruz.

Tüm Hac ve Umre acentelerini başlattığımız bu değişim hareketinde bizlerle birlikte yürümeye davet ediyoruz.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha