TÜROB'tan Erol Hacıbektaşoğlu için başsağlığı mesajı

TÜROB'tan Erol Hacıbektaşoğlu için başsağlığı mesajı
25 Mayıs 2019, 15:28
Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Hacibektaşoğlu’nun babası işadamı Erol Hacıbektaşoğlu vefat etti. TÜROB Erol Hacıbektaşoğlu için başsağlığı mesajı yayınladı.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Hacıbektaşoğlu’nun babası işadamı Erol Hacıbektaşoğlu vefat etti. TÜROB Erol Hacıbektaşoğlu için başsağlığı mesajı yayınladı. TÜROB'un başsağlığı mesajı şöyle: " TÜROB Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Hacibektaşoğlu’nun sevgili Babası, hayırsever iş adamı Erol Hacıbektaşoğlu vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs 2019 Pazar günü Öğle Namazını müteakip Karacaahmet Şakirin Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, dostları, yakınları, sevenleri ile sektörümüze başsağlığı ve sabır dileriz."

Turizm Ajansı olarak merhum Erol Hacıbektaşoğlu'na Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar
Tarkan Akyüz
25 Mayıs 2019, Cumartesi 06:56
Erol amca cok degerli bir insandi.Izmirde çok guzel anilarimiz var .Girdigi ortami neselendiren.Her ortamda kendini sevdiren bir yapisi vardi.Laleli Otelciler Platformunun Babasıydı.Herkes ona Baba diye hitab ederdi.Mekanı cennet olsun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha