Türkiye'ye lüks jetle turist getirmeye başlıyor

Türkiye'ye lüks jetle turist getirmeye başlıyor
19 Nisan 2024, 16:17
Rus tur operatörü, zengin yolculara hizmet verdiği premium konsepti için Antalya ve Bodrum'a lüks jetle uçuşlara başlayacak.

FUN&SUN, üst segment yolculara hizmet verdiği Premium konsepti için Antalya ve Bodrum'a Red Wings Havayollarına ait SSJ-100 tipi tamamen Business Class konfigürasyonlu Jet ile uçuşlarına Moskova Vnukovo Havalimanından başlayacak.

Antalya'ya ilk uçuş 8 Mayıs'ta, Rixos müşterilerini getirecek

8 Mayıs, 22 Mayıs ve 2 Haziran'da başlayacak ve haftada 3 sefer yapılacak Antalya uçuşları tamamen Rixos Hotels ile beraber exclusive olarak planlanıp Ekim ortasına kadar devam edecek. Tatil için Rixos otellerini tercih eden misafirler Premium Jet ile üst düzey uçuşun tadını çıkaracak.

Bodrum uçuşlar 14 Haziran'da başlıyor, 22 lüks otelin misafirlerini getirecek

14 Haziran itibariyle 10'ar günlük programlar halinde devam edecek Bodrum uçağı ise Eylül ortasına kadar hizmet verecek. Bodrum için FUN&SUN Premium misafirlerine bölgede hizmet verdiği 22 Premium oteli sunacak.

Uçuşlara başlanacak Premium Jet’te 2023 yılında salonu tamamen yenilenen 50 adet Business Class koltuk bulunuyor. Misafirlere 25 kg bagaj hakkının dışında özel kullanıma yönelik multimedya tablet ve kulaklık verilecek. Uçakta ayrıca sıcak, soğuk yiyecekler, alkollü ve alkolsüz üst segment içecekler servis edilecek. Misafirler Moskova ,Antalya ve Bodrum Havalimanlarındaki Business Lounge Hizmetinden de faydalanacaktır.

Antalya ve Bodrumda havalimanlarında karışılacak misafirler FUN&SUN in sunduğu özel desk ve tabela ile karşılama, muhtelif hediyeler, özel donanımlı transfer araçları ve bu konuda eğitilmiş rehberler eşliğinde Premium Servis alacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha