Türkiye'ye getirecekleri yeni markalarını açıkladı... Otel sayısı 50'ye çıkacak

Türkiye'ye getirecekleri yeni markalarını açıkladı... Otel sayısı 50'ye çıkacak
18 Mart 2023, 13:46
ABD merkezli Radisson, yıl sonuna kadar Türkiye'deki otel sayısını 50'nin üzerine çıkarma kararı aldı.

Radisson Otel Grubu Sürdürülebilirlik, Güvenlik ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Global Kıdemli Başkanı Inge Huijbrechts, Türkiye'deki yatırımlarında son durum hakkında bilgiler verdi.

Türkiye'de 45 otelimiz var

Huijbrechts Türkiye'deki portföylerinin yapım aşamasındaki oteller ile birlikte 45'e ulaştığını söyledi.

Yıl sonunda 50'yı aşacak

Huijbrechts "Bu yıl sonuna kadar ülkedeki mevcudiyetimiz 50'den fazla otele çıkacak. Şirket olarak kilit pazarlarımızdan biri olan Türkiye'ye açıkça bağlıyız. Bizim için önemli bir pazar, destinasyon." dedi.

Radisson RED'i de Türkiye'ye getiriyoruz, İzmir'de ilk oteli bu yıl açıyoruz

Türkiye'de halihazırda Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Park Inn by Radisson ve Radisson Individuals.markalarıyla faaliyet gösterdiklerini belirten Huijbrechts " Bu yılın sonunda İzmir'de bir markamızı daha, Radisson RED'i bünyemize katıyoruz. Şimdi ise tatil, sahil ve dağ destinasyonlarında ve ayrıca ikincil şehirler olan Yalova ve Eskişehir'de gelişiyoruz. Ayrıca, yakında Antalya Kaş'ta otel açacağız. Bodrum'da güzel bir Radisson Collection otelimiz var. Bu yüzden perspektif açısından, marka sayısını arttırıyoruz, portföyümüzü ve gittiğimiz yerleri genişletiyoruz ve yatırımcılarla ortaklık yaptığımız yerleri genişletiyoruz." DEDİB

Yorumlar
AHMET DAL
19 Mart 2023, Pazar 02:23
Turizm de 2007 den 2014 e kadar 8 yılda 16 defa işe giriş - çıkış yapıldı bana. Neymiş mevsimlik işçiymişim. Hesap ettim 280 gün sigorta eksiğim var. Yıllık izin hiç verilmedi. Akıllı olan turizm de çalısmaz.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha