Türkiye tatilini erteleyene 200 euroluk kupon

Türkiye tatilini erteleyene 200 euroluk kupon
24 Nisan 2020, 11:32
Almanya'nın en büyük tur operatörlerinden ve Türkiye'ye en fazla turist getiren FTI Group Yönetim Kurulu Başkanı Dietmar Gunz misafirlerine sundukları seçeneklerle ilgili açıklamalarda bulundu.

FTI Group Yönetim Kurulu Başkanı Dietmar Gunz, GM Talks’ın online yayınına konuk oldu. İadeler ve acentelere yönelik çalışmaların sürdüğüne dikkat çeken Gunz, ''Misafirlerimize iki seçenek sunduk. Birincisi para iadesi, diğeri ise tatilini ertelemesi karşılığında; Türkiye’deki tatillerinde harcamak üzere 200 Euro’luk seyahat kuponu. Misafirler, Türkiye’ye geldiklerinde bu kuponu bozdurarak gezilerinde kullanabiliyorlar. Buradaki amacımız, misafirlerimizi memnun etmek ve onların tatillerinden vazgeçmemelerini sağlamak'' dedi.

Uçuşlar Mayıs'ın üçüncü haftasında başlayabilir

Türk turizminin ve Türk turizm profesyonellerinin tutumunun iyi olduğuna değinen Gunz, ''Türk turizmcisi her zaman hızlı karar alma konusunda başarılı. Bence, Türk turizmcileri dünyanın en iyi turizmcilerinden. Maç başladığında da bu süreçte onların hızlı davranacaklarına dair inancım sonsuz. Yeter ki maç başlasın'' diye konuştu.

Dietmar Gunz; uçuşların ne zaman başlayacağına dair yaptığı konuşmada, ‘Uçuşların başlaması hakkındaki şu an ki öngörüm; Ramazan sonrası yani, Mayıs’ın üçüncü haftasında uçuşların başlayabileceği yönünde'' dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha