'Türkiye rezervasyonları 2.5 kat arttı'

'Türkiye rezervasyonları 2.5 kat arttı'
12 Şubat 2024, 15:54
Rus tur operatörü Pegas Touristik seyahat acentalarına 2024 yılında tur programında bulunan Türkiye otelleriyle ilgili sunum yaptı.

Rus Tur Operatörü PEGAS Touristik, başta Moskova olmak üzere Rusya'nın farklı bölgelerinde faaliyet gösteren 250 seyahat acentası temsilcisinin katıldığı geleneksel WorkshopTurkey 2024 etkinliği düzenledi..

Moskova'da düzenlenen etkinlikte PEGAS Touristik yetkilileri Türkiye'de yaz tatiline yönelik istikrarlı talebin sürdüğünü belirtti. Geçen yılın aynı dönemine göre şimdiden 2,5 kat daha fazla tur rezervasyonu yapıldığını belirten yetkililer yaz aylarında Southwind Airlines ve Türk Hava Yolları ile Rusya'nın 16 şehrinden Türkiye'nin üç bölgesine tur programı düzenleyeceklerini açıkladı. Pegas yetkilileri “ Erken rezervasyon kampanyasıyla Türkiye yaz rezervasyonları harika gidiyor. Turistler ağırlıklı olarak 5 yıldız ve deluxe otelleri tercih ediyor." dedi.

Etkinlikte Pegas Touristik'in 2024 yazı için Rus turistlere sunduğu Türk otellerinin detaylı tanıtımı da yapıldı.

Yorumlar
Tunhan
13 Şubat 2024, Salı 08:19
Sanki çok magrifet gibi elin yabancısı bizden iyi yaşıyor memleketimizde siz ise iyi bir şey mis gibi haber yayinliyorsunuz zaten az kaldı turizm diye bir şey kalmayacak zaten kalmasın kendi memleketimizde kendimiz tatil yapmamız gerekliyken şu rezalete bak sanki magrifet yorumu yayınlayın bu arada.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha