Türkiye’nin ilk büyük Cave Resort Oteli tanıtım atağına geçti

Türkiye’nin ilk büyük Cave Resort Oteli tanıtım atağına geçti
22 Mart 2019, 14:13
Kapadokya Uçhisar bölgesinde yer alan, dünyanın sayılı luxury otellerinden olan Cappadocia Cave Resort, TravelShop Turkey işbiriğiyle alanında en iyi tur operatörlerini ağırlayacak.

Kapadokya Uçhisar bölgesinde yer alan, dünyanın sayılı luxury otellerinden olan Cappadocia Cave Resort sektörde tanıtım atağına geçti. Sayısız ödüle layık görülen, kısa adı “CCR” olarak geçen otel, 2019 yılında TravelShop Turkey ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Haziran ve Kasım aylarında alanında en iyi tur operatörlerini ağırlayacak.

120 lüks mağara tipi odası var

Cappadocia Cave Resort Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya, otellerinin 120 lüks mağara tipi odası bulunduğunu ve bölgenin en büyük SPA merkeziyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunduklarını söyledi. Otellerinin bünyesinde olan çiftlik sayesinde, doğal ve organik bir ortamda müşterilerine Gastronomik ve Ekolojik bir tecrübe yaşattıklarını belirten Çankaya, Yoga dersleri, yemek pişirme, dalından sebze-meyve toplama gibi aktivitelerle farklı bir deneyim sunduklarını ifade etti.

Haziran ve Kasım'da iki önemli etkinlik

Mustafa Çankaya, Türkiye’de tanıtıma çok önem verdiklerini ve TravelShop Turkey yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ile yaptıkları ortak çalışmaların neticesinde Haziran ayında Gastronomi, Ekoloji ve Tarih temalı Tur Operatörlerini Kapadokya’ya getireceklerini, Kasım ayında da Kültürel M.I.C.E ve Wedding organizatörlerini Kapadokya’da misafir edeceklerini müjdeledi.

Kapadokya'da 4 gece konaklama hedefi

Çankaya, " Bu tip yerinde tanıtımların bölgemize çok faydalı olacağına inanıyoruz. Ayrıca 2019 yılında dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenecek olan Workshop ve Expolara da katılacağız. Amacımız; nitelikli müşteri portföyünün genişletilmesi, Kapadokya bölgesindeki konaklama ortalamasının 4 geceye çıkarılması, dünyada eşi benzeri olmayan Cave otellerimizin ve tesislerimizin
tanıtımının layıkıyla yapılmasıdır. Bölgenin en büyük otellerinden olan tesisin, bölgede en büyük mağara tipi toplantı salonuyla M.I.C.E etkinliklerine farklı bir ayrıcalık getirdiğine şahit oluyoruz." diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha