Türkiye Festivali başladı

Türkiye Festivali başladı
sayfayı yazdır, turizm ajansı
16 Haziran 2017, 20:28
Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Türkiye Festivali başladı. Hava muhalefetine rağmen Moskovalıların festivale ilgisi yüksekti.

Rusya'nın başkenti Moskova'daki Krasnaya Presnya parkında, düzenlenen Türkiye festivali başladı. Yağmura rağmen festivalin ilk gününe, Moskovalıların ilgisi yüksekti. Yarın (16 Haziran 2017) saat 11:00'de gerçekleşecek resmi açılış seremonisinin ardından festival alanındaki temponun daha da yükselmesi bekleniyor. Festivalin son gününü olan pazar günü ise ciddi bir ziyaretçi trafiği bekleniyor.

Türkiye'nin direkt tüketiciyi hedefleyerek bugüne kadar yaptığı en büyük organizasyon olan festival, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), Turist Rehberleri Birliği (TUREB), Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Rus-Türk İşadamları Birliği’nin (RTİB) katkıları ve THY’nin ana sponsorluğunda düzenleniyor.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık festival alanındaki stantları ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Yorumlar