Türkiye'den Paximum Travelgate X'in onur konuğu oldu

Türkiye'den Paximum Travelgate X'in onur konuğu oldu
08 Mayıs 2019, 12:25
Dünyanın en büyük teknoloji Hub’larından biri olarak bilinen Travelgate X, tedarikçileri, satın alıcıları ve teknoloji firmalarını bir araya getirerek, karşılıklı fayda sağlanması-iş geliştirilmesi amacıyla 7 Mayıs 2019’da İspanya’nın Palma de Mallorca adasında Con-X Partner Network Event’ini gerçekleştirdi.

Dünyanın en büyük teknoloji Hub’larından biri olarak bilinen Travelgate X, tedarikçileri, satın alıcıları ve teknoloji firmalarını bir araya getirerek, karşılıklı fayda sağlanması-iş geliştirilmesi amacıyla 7 Mayıs 2019’da İspanya’nın Palma de Mallorca adasında Con-X Partner Network Event’ini gerçekleştirdi. Google, Ali Baba Group, Expedia ve Microsoft gibi dünya devi şirketlerin üst düzey yöneticileri, bu değerli etkinliğe konuşmacı olarak katıldı. Türkiye’den bu önemli etkinliğe, Türkiye’nin en büyük leisure-resort otel tedarikçisi olan Paximum da davetli olarak katıldı.

Tedarikçi olarak Travelgate X dağıtım(hub) sisteminde yer alan Paximum, Tur Operatörleri ve Online B2B sistemlerine, Travelgate X teknoloji hub sayesinde daha fazla erişim sağlıyor. İnovasyon çalışmalarının duyurulması, network-iş geliştirme ve partnerlik baz alınarak hazırlanan ve ilk defa gerçekleştirilen bu etkinlikte, dünyanın değişik ülkelerinden gelen 300’ün üzerindeki katılımcı firmalar olan Tur Operatörleri, tedarikçiler ve teknoloji firmaları gelişen trendler, teknoloji ve partnerlik çalışmaları üzerine görüşmelerde bulunma imkanı yakalamış oldu.

Çok önemli mesafeler kat ettik

Organizasyona Türkiye’den katılım sağlayan Paximum İş Geliştirme Müdürü Emrah Tırak, “Paximum olarak seyahat sektöründe portföyümüz ve teknoloji gücümüz ile fark yaratmak gayesi ile çıktığımız yolda, yeni nesil entegrasyonlarımız ve farklı data yapısı dağıtımı yeteneklerimiz ile çok önemli mesafeler kat ettik. Çin pazarı, Avrupa pazarı, Orta doğu ve CIS pazarlarında entegrasyon çeşitliliğimiz ile pek çok müşterimiz oldu. Travelgate X ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile çok daha fazla Tur Operatörüne ve B2B Online firmaya ulaşabiliyoruz. Mallorca’da katıldığımız Con-X organizasyonu ile de mevcut çalışmalarımızı güçlendirme, Paximum’u daha fazla kanala taşıma ve yeni partnerlikler yapma adına değerli bağlantılar yaptık.” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha