Turizmin kalbi Intourmarket 2020’de Moskova'da atacak

Turizmin kalbi Intourmarket 2020’de Moskova'da atacak
23 Eylül 2019, 16:11
12-14 Mart 2020’de Moskova’da düzenlenecek olan INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’nı 80 bin bin kişinin izlemesi bekleniyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen turizm pazarlarından biri olan Rus Pazarı’nın nabzının tutulacağı fuar olan INTOURMARKET (ITM) 2020’de Moskova merkezde bulunan Expocentre’da düzenlenecek.

Şehir merkezindeki yeni yerinde 12-14 Mart 2020’de düzenlenecek olan INTOURMARKET (ITM), Rus Devletinin, UNWTO’nun, Rus Federal Turizm Ajansının, seyahat endüstrisi gelişmelerine yardım eden diğer federal ve profesyonel organizasyonların da desteklediği Rusya’daki ana turizm etkinliği özelliği taşıyor.

INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’nın ana partneri TUI olacak. Ayrıca İntourist, Biblio Globus ve Tez tour ile birlikte, sektörün önde gelen; Limak Hotels, Cornelia Golf&Resort, Güral Pemier Hotels, Sueno Hotels, Titanic Mardan Palace, Sirene Hotels, Kimeros Holiday Village tesisleri ve Bölge tanıtımları için Belek Turizm Yatırımları Birliği (Betuyab) fuarda yerlerini alacak.

Berlin ITB Fuarının hemen ardından düzenlenecek olan INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’na dünyanın çeşitli ülkelerinden turist kabul eden ülkelerin yanı sıra Türkiye’den Tur operatörleri, oteller, bölge tanıtım dernek ve kuruluşları katılacak. Fuarın ana partneri ise TUI olacak. Fuarda ayrıca Rusya’da ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda bulunan yerel karar verici olan acenteler, partnerler ve Rusyanın tüm bölgelerinden gelen kuruluş ve bölge temsilcileri ile yüz yüze görüşmeler yapılacak.

Moskova’nın kalbinde yer alan Expo Centre’de 28.000 m2 alanda, 12-14 Mart 2020’de yapılacak olan INTOURMARKET XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’da ortalama 80.000 ziyaretçinin gelmesi beklenen organizasyonun yeni yerindeki ilk yılında açılışın Vladimir Putin tarafından yapılması planlanıyor.

Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin,fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ‘’Dünyadaki turizm endüstrisi giderek gelişiyor ve ulusal ekonomilerdeki payı artıyor. Ve turist akışları için yabancı konukları çekmek ve aynı zamanda kendi vatandaşlarını kendi ülkelerinde dinlenmeyi tercih etmek için zor bir rekabet olması doğaldır’’ dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha