Turizmin ihracat şampiyonları açıklandı...Bakan'ın otelleri ilk sırada

Turizmin ihracat şampiyonları açıklandı...Bakan'ın otelleri ilk sırada
23 Aralık 2019, 15:34
TİM bünyesindeki Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB)’in geleneksel en çok hizmet ihraç edenlere ödül töreni Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) ödül töreninde turizmcilere de de ödül verildi. En çok hizmet ihracı yapanlardan OTİ Holding bünyesindeki Odeon Turizm, seyahat acenteliği bölümünde ilk sırada yer aldı Odeon'u İATİ ve Meeting Point Turkey izledi. OTI Holding ‘Finans, Sigorta ve Diğer Mali Hizmetler’ kategorisinde de üçüncü olarak iki ödülün birden sahibi oldu. OTI Holding ve Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. adına OTI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, ‘Seyahat Acenteliği Hizmetleri’ kategorisindeki birincilik ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, ‘Finans, Sigorta ve Diğer Mali Hizmetler’ kategorisindeki üçüncülük ödülünü ise Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan aldı.

Voyag Hotels ilk sırada

Konaklama bölümünde ise Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un şirketi Voyag Hotels ilk sırada yer aldı. İkinci sırada Titanic Hotels üçüncü sırada ise Hilton Hotels yer aldı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha