Turizmci Burak Tonbul ve Nüvit Özkan’a Norveç’ten kraliyet nişanı!

Turizmci Burak Tonbul ve Nüvit Özkan’a Norveç’ten kraliyet nişanı!
10 Aralık 2021, 12:45
Norveç Kralı 5. Harald, üstün hizmetleri nedeniyle Touristica ve Diana Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Tonbul ve Royal Garden Otel’in sahibi Nüvit Özkan’a Kraliyet Liyakat Nişanı verdi.

Touristica ve Diana Travel ile Türkiye turizmine önemli katkılar sağlayan Burak Tonbul ,bir taraftan da Norveç Antalya Fahri Konsolosluğu’nu da başarıyla yürütüyor. Norveç’in Antalya’daki temsilcisi olan ve Antalya’ya gelen Norveçli turistlerin şehirde sorun yaşamaması için çalışmalar yürüten Burak Tonbul ve Royal Garden Otel’in sahibi ve Norveç Alanya Fahri Konsolosu Nüvit Özkan’a Norveç Kralı tarafından başarılı çalışmaları nedeniyle Kraliyet Liyakat Nişanı verildi.

Norveç yararına üstün hizmetleri nedeniyle Kral 5. Harald tarafından Liyakat Nişanı verilen Burak Tonbul ve Nüvit Özkan, Norveç Büyükelçiliği’nde düzenlenen bir törenle Norveç Kraliyeti Liyakat Nişanı’nı Norveç’in Ankara Büyükelçisi Erling Skjonsberg’in elinden aldı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Burak Tonbul, “Norveç Kralı 5. Harald’ın layık gördüğü Norveç Kraliyeti Liyakat Nişanı bizleri onurlandırdı. Fahri Konsoloslar olarak Norveç vatandaşları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz misafirperver bir toplumuz, bize verilen Norveç Kraliyeti Liyakat Nişanı Türk misafirperverliğinindir” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha