Turizm temsilcileri zirvede buluşacak

Turizm temsilcileri zirvede buluşacak
13 Ekim 2018, 10:48
Turizmcileri buluşturacak 3. Turizm Zirvesinde geri sayım başladı. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROFED Başkanı Osman Ayık ve TÜREB Başkanı Zeki Apalı'nın da katılacağı zirvede konuşulacakları Zirve Koordinatörü Hasan Eker anlattı.

3. Turizm Zirvesi – 1. Bursa Turizm Fuarı, Bursa'da 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde Merinos AKKM'de gerçekleştirilecek. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, Tafed Başkanı Zeki Açıköz, TÜREB Başkanı Zeki Apalı, Turizm Yatırımcıları Derneği YK Üyesi Emrullah Akçakaya ve ülkenin önde gelen turizmin duayen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacak. Zirve Koordinatörü Hasan Eker, “Yapılacak toplantılarda çalışma grupları ile ilgili sorunlar, çözüm önerileri ve eylem planı çıkarılacak. Çıkan rapor ilgili kamu yöneticilerine sunulacak” dedi. Yurtdışından 100 kişilik seyahat acente temsilcisinin fuara katılarak ikili iş görüşmeleri yapacağını söyleyen Eker, “İşlerimizin gelişmesi, işbirliklerinin artması, yeni pazarların oluşturulması amacıyla fuarımızda, Bursa ve şehir dışından gelen 60 firma stant açacak.Gelecek heyete Bursa’nın tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek, Bursa’nın tanıtımına destek olunacak" dedi.

1. Bursa Turizm Fuarı ve 3. Bursa Turizm Zirvesi, Bursa Turizm Platformu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Bursa Turizm Tanıtma Birliği, TÜRSAB, GÜMTOB, BURO, BUSAT, BTÇH ve BURASDER derneklerinin ve turizm ile ilgili kamu kurumları destekleriyle, SKAL Bursa Kulübü koordinatörlüğünde Merinos AKKM ve Network Fuarcılık Ltd. Şti. işbirliğinde gerçekleştirilecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha