Turizm Acenteleri Sıfır Komisyonla Kalkışa Hazır

Turizm Acenteleri Sıfır Komisyonla Kalkışa Hazır
01 Eylül 2020, 09:35
Seyahat acentelerinin çözüm ortağı Bilet Dükkanı, Eylül ayına büyük bir kampanya ile başlıyor. Acenteler, Bilet Dükkanı’nda Eylül ayı boyunca hizmet bedeli ödemeyecek. Kredi kartı ile yapılan satışlarda üç ay boyunca peşin fiyatına üç taksit imkânı da var.

Turizm ve seyahat sektörüne yenilikçi teknolojileri taşıyan Bilet Dükkanı, kampanyaları ile acentelere avantajlar sunmaya devam ediyor. Verilen hizmet kalitesini daha da artıran Bilet Dükkanı, tasarım ve altyapısını yeniledi.

Sonbahara büyük bir kampanyayla giren Bilet Dükkanı, Eylül ayı boyunca acentelerden komisyon almıyor. Kredi kartı ile yapılan satışlarda üç ay boyunca peşin fiyatına üç taksit imkânı da sağlıyor.

Acentelere büyük destek

Acenteler için birçok avantaj sunan Bilet Dükkanı, hesap hareketlerini takip edebilecekleri Kurumsal Müşteri Modülü ile cari hesap takibini kolaylaştırıyor. Günlük, haftalık ve aylık raporlar alma imkânı sunan Bilet Dükkanı, her gün sonunda acente yetkilisine otomatik e-posta gönderiyor.

Bilet Dükkanı acenteleri, bilet iptali, değişiklik ve iade işlemlerini sistem üzerinden otomatik yapabiliyor ve böylece müşterilerine daha kolay ve hızlı hizmet verebiliyor.

Bilet Dükkanı turizm sezonunda yoğunlukla tercih edilen Charter uçuşlar ve Low Cost Carrier havayollarının biletlerini de acentelerine tedarik ediyor. Bilet Dükkanı, yeni ürün ve hizmetlerle kendini sürekli geliştiriyor.

0850 450 40 23 numaralı hattan 7/24 canlı hizmet veren çağrı merkezi ile acenteler tüm sorunlarında, telefonla da ulaşabiliyor.

Detaylı bilgi ve acente kayıtları için; https://acente.biletdukkani.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Bilal Büyük
02 Eylül 2020, Çarşamba 02:46
IATI'den sonra sektörde büyük bir boşluk oluştuğu herkesin malumu. Aradan neredeyse koca bir sene geçmiş olmasına rağmen bu boşluğu doldurabilen bir platform çıkmadı. Umarım fırsatı değerlendirip acentelerin ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
KAMURAN KILINC
02 Eylül 2020, Çarşamba 02:45
firmanın gelişimini yakından takip ediyorum ,duyumlarıma gore iatinin kemik kadrosu ile cagrı merkezi kurmuşlar ,sektörde ciddi yer alabileceklerini düşünüyorum
Mustafa Sönmez
02 Eylül 2020, Çarşamba 10:55
Önemli olan acenta desteği, sorun anında nasıl yaklaşıyorlar ve hızlı iletişim kurulabiliyor mu? umarım başarılı olurlar. İati'den sonra ortadaki ciddi boşluk halen devam ediyor. İati acentalar için vazgeçilmez bir turizm platformuydu. İnşallah birileri önümüzdeki 10 yıl içinde İati'nin başarısını tekrarlar.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha