Turistleri rahat ettirecek kart: İstanbul Welcome Card

Turistleri rahat ettirecek kart: İstanbul Welcome Card
09 Haziran 2018, 11:53
Türkiye’de ilk ve tek turistik şehir kartı İstanbul Welcome Card, Travelgroup tarafından geliştirilerek kullanıma sunuldu.

1970’li yıllarda Almanya’da Türk işçilere hizmet vermek üzere kurulan Travelgroup, yıllar içerisinde Alman pazarında faaliyet gösteren bir tur

operatörüne dönüştü. 2015 yılında Türkiye’deki şubesini İzmir’de açan Travelgroup, Türk turizmine, İstanbul Welcome Card’ı kazandırdı.

Yerli ve yabancı turistlerin İstanbul’da tatillerini rahat bir şekilde geçirmelerini, zamandan ve paradan tasarruf ederek şehri keşfetmeleri için İstanbul Welcome Card’ı sunduklarını anlatan Travelgroup Satış ve Pazarlama Müdürü Eren Karahacıoğlu, kartı New York, Paris, Londra gibi pek çok metropolde kullanılan turistik şehir kartlarını inceleyerek geliştirdiklerini açıkladı.

Eren Karahacıoğlu /Travelgroup Satış ve Pazarlama Müdürü

İstanbul Welcome Card ne sağlıyor?

- İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistler için İstanbul genelinde

esnek seyahatler yapmalarını sağlamasının yanı sıra şehir turları, boğaz turları ve indirimli fiyatlarıyla İstanbul için en iyi içerikleri sunuyor.

- İstanbul’da bulunan seçkin ve değişik mutfaklarda hizmet veren restoranlarda indirim sağlıyor.

Web sitesi, aplikasyon ve her ay güncel basılan cep kitapçığı bulunan İstanbul Welcome Card’ın standart, premium ve deluxe olmak üzere 3 farklı kart seçeneği bulunuyor.

3.000'den fazla otele ulaşan tek Otelci Birliği dergisi

Hotel Dergisi TÜROB'un yayın organıdır

Reklam ve Abonelik için

TIKLAYINIZ

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha