Turistlere 'Gelmeyin' çağrısı!

Turistlere 'Gelmeyin' çağrısı!
25 Ağustos 2021, 17:56
Delta varyantının hızla yayıldığı dünyaca ünlü turistik bölgenin Valisi turistlere çağrıda bulundu.

Delta varyantı turistik Hawaii adasında hızla yayılırken Vali David Ige "Adalara seyahat etmek için iyi bir zaman değil" dedi.

David Ige “herkesi Hawaii'ye seyahati kısıtlamaya ve kısıtlamayı teşvike çağırıyorum. Adalara seyahat etmek için iyi bir zaman değil” dedi.

New York Times verilerine göre, Hawaii'deki COVID-19 vakaları son iki haftada yüzde 36 artarken hastaneye yatışlar yüzde 78 arttı.

Vali Ige ayrıca insanları aşı yaptırmaya çağırdı. Eyalet verilerine göre Hawaii'de sakinlerin yüzde 62'si tamamen aşılanmış durumda.

Ige, Honolulu belediye başkanı Rick Blangiardi tarafından çıkarılan son kısıtlamaları desteklediğini söyledi.

Belediye başkanı, kapalı toplantıları 10, açık hava toplantılarını 25 kişi ile sınırlayacağını duyurmuş, bu kuralların düğünler ve diğer etkinlikler için geçerli olacağını bildirmişti.

Honolulu'nun bulunduğu Oahu adasındaki birden fazla hastane, COVID-19 hastaları acil servislere akın ederken normal yataklarını doldurdu.

Honolulu, artan vakalarla başa çıkmak için West Oahu'nun dışında 25 karyolalı bir çadır kurdu.

Yorumlar
Hasan koc
26 Ağustos 2021, Perşembe 06:21
Bu delta varyantı kutup da eriyen buz kutlerin den denize sonra insanlık doğasına yayılıyor içtiğimiz içme suyundan tuza kadar herşey aslında birkez daha aritilmali bu varyantı deniz suyundan alan insanoğlu kendi nesline vücudu yenik düşünce yayginlastiriyor vücut direnci düşene kadar insan kanında üremeye devam ediyor dikkat edilmesi gereken çok ciddi bir dönemdeyiz önlemleri basit ama kimse bunu yapmaz
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha