Turgut Torunoğulları: Rezervasyonlarda yüzde 80'i yakaladık

Turgut Torunoğulları: Rezervasyonlarda yüzde 80'i yakaladık
27 Temmuz 2020, 11:35
Edelstaal Orka Hotel Group Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Torunoğulları otellerindeki doluluk oranlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Fethiye, Marmaris ve İstanbul'da otelleri bulunan Edelstaal Orka Hotel Group Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Torunoğulları, 1 Temmuz'da yerli ve yabancı misafirlere kapılarını açtıklarını söyledi.

Doluluk oranımız yüzde 50'ye ulaştı

Doluluk oranlarının yüzde 50'lere ulaştığını belirten Torunoğulları, " Otelimizde her yıl tatilini yapan misafirlerimiz bize, 'Bu zor günlerde sizi yanlız bırakmayacağız' diyerek sahip çıkıyorlar. Ağustos ayı daha iyi geçecek. Şimdiden rezervasyonda yüzde 80'leri yakaladık" diye konuştu. Torunoğulları, Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Andriy Sıbiga'nın oteli ziyaret edip, hazırlıkları yerinde görerek ülkesine olumlu rapor vermesinin süreçte önemli bir rol oynadığına dikkat çekti.


Otelde Türk misafirlerin çoğunlukta olduğunu ifade eden Torunoğulları, " Türkleri Ukrayna'dan gelen turistler takip ediyor. Ukrayna'nın haricinde İngiltere ve Rusya'dan gelen misafirlerimiz 15 - 20 odayı kapattılar. Bu süreçte çok dikkatli davranıyoruz. Zaten gelen yerli ve yabancı misafirler koronavirüs konusunda oldukça bilinçli." diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha