Tur şirketi şoförünün büyük ayıbı!

Tur şirketi şoförünün büyük ayıbı!
09 Ekim 2019, 11:19
Antalya'da bir turistin odasından cep telefonu ve parasının çaldığı gerekçesiyle gözaltına alınan tur şirketi şoförü tutuklandı. Tur şirketi şoförünün üzerinden çıkanlar ise şaşırttı.

Manavgat’ta bir pansiyonda tatil yapan Rus vatandaşı Anastasia Muraveva, kendisi odada olmadığı sırada cep telefonu ve bir miktar parasının çalındığını belirterek şikayetçi oldu. Otelin güvenlik kameralarını inceleyen Jandarma odaya en son bir tur şirketinde şoför olarak çalışan A.S.D.’nin girdiğini belirledi.

Araç kullanırken uyuşturucu alıyormuş!

Antalya’da yakalanan şüphelinin üzerinde ve tur midibüsünde yapılan aramada Anastasiia Muraveva’ya ait cep telefonu, 1000 Ruble para, bir miktar metamfetamin uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanmaya yayan aparatlar ele geçirildi.

Gözaltına alınarak Manavgat’a getirilen A.S.D.’nin sağlık kontrolünde araç kullandığı sırada uyuşturucu aldığı tespit edilince 5 bin 167 lira idari para cezası uygulanarak ehliyetine 5 yıl süreyle el konuldu. Tur midibüsü jandarma tarafından tur şirketine teslim edildi. Şüphelinin üzerinde bulunan para ve cep telefonu sahibine iade edildi.

Savcılık sorgusunun ardından nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan A.S.D., ‘muhafaza altına alınmış yerden hırsızlık’ suçundan tutuklandı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha