Tur operatörlerinin 'İstanbul' rekabeti!

Tur operatörlerinin 'İstanbul' rekabeti!
23 Ağustos 2021, 12:05
İstanbul'un Rus turistler arasında popülerliği giderek artıyor. Rus tur operatörleri İstanbul'a yönelik sonbahar programlarını yoğunlaştırdı.

Rusların ilkbahar ve sonbahar rotasında İstanbul turları giderek popüler hale geliyor.

Rus tur operatörleri,Rusların ilgisini dikkate alarak Rusya'nın farklı şehirlerinden İstanbul'a tur programlarını başlatacak.

Pegas Eylül'de 9 şehirle başlıyor

Tur operatörü PEGAS Touristik , bu sonbaharda Rusya'nın 9 şehrinden turistlerini İstanbul'a götürecek. Pegas Touristik'in hava yolu şirketi Nordwind Airlines Eylül ayından itibaren Rusya'nın 9 noktasından İstanbul'a sefer gerçekleştirilecek. Rusya'dan İstanbul'a sefer gerçekleştirilecek şehirleri şu şekilde: Moskova, St. Petersburg, Kazan, Rostov On Don, Mineralnye Vodny, Nizhniy Novgorod, Nalchik, Perm ve Ufa.

TUI Ekim'de başlıyor

TUI Russia'da bu sonbaharda İstanbul'a tur uçuşları gerçekleştirecek. TUI'nin İstanbul'a charter uçuş programı 14 Ekim 2021 - 10 Mart 2022 dönemi için planlanıyor.

Moskova - İstanbul - Moskova güzergahındaki uçuşlar Ural Havayollarıyla haftada 2 kez Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilecek.

TUI Ekim-Mart ayları arasında İstanbul'a en az 8 bin turist göndermeyi hedefliyor.

TUI bu yıl İstanbul + Kapadokya kombine turları da sunacak. Bu turlar İstanbul'da 5 gece ve Kapadokya'da 2 gece olacak şekilde düzenlenecek.

Anex 11 şehirden İstanbul'a tur düzenleyecek

ANEX Tour sonbahar ve kış döneminde Rusya Federasyonu'nun 11 şehrinden (Moskova, St. Petersburg, Yekaterinburg, Samara, Kazan, Ufa, Krasnodar, St. Rostov-on -Don, Sochi, Mahaçkale, Mineralnye Vody) İstanbul'a tur düzenleyecek. Anex, İstanbul'a yönelik hem şehir turları hem de Kapadokya, Pamukkale gibi bölgelerle birlikte kombine turlar düzenlenecek.

Tur operatörü Coral Travel da sonbaharda Moskova ve Rusya Federasyonu'nun diğer bölgelerinden sonbaharda İstanbul'a hem şehir hem de kombine gezi programları düzenlemeyi planladığını duyurdu.

Fiyatlar 43 bin rubleden başlıyor

Rus tur operatörlerinin İstanbul'a yönelik sonbahar turlarının fiyatları 3 yıldızlı otelde iki kişi 4 gün 3 gece 43 bin 837 rubleden (5 bin 16 TL) TL)'den başlıyor.

TUI Russia'nın uçak bileti, transfer, sağlık sigortası ve 2 yıldızlı otelde 3 gece konaklama dahil Moskova'dan İstanbul'a iki kişilik bir hafta sonu turu 58 bin 862 rubleden başlıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha