Tur operatörlerinin iç pazar yarışı kızıştı

Tur operatörlerinin iç pazar yarışı kızıştı
20 Nisan 2020, 15:38
Rus tur operatörleri iç pazara yönelik peş peşe charter tur programları açıkladı.

Yurt dışı pazarların kısa sürede açılmayacağından hareket eden Rus tur operatörleri iç turizme yönelik atağa kalktı. Rusya'nın en gözde tatil şehri Soçi'ye yönelik peş peşe charter tur programları hazırlayan operatörlere İntourist'te katıldı. Neşet Koçkar'ın sahibi olduğu Anex Tour'un satın aldığı Intourist, Azur Air'e ait uçaklarla Rusya'nın 5 şehrinden Soçi'ye tur programı açıkladı. 1 Haziran'da başlayacak turlar Ekim'e kadar sürecek. Soçi'ye yönelik turlar Moskova, St.Petersburg, Kazan, Ufa ve Yekaterinburg şehirlerinden gerçekleştirilecek. Moskova'dan Soçi'ye uçuşlar günlük, diğer şehirlerden haftada iki kez olacak. Intourist müşterileri, ANEX Tour'un müşterileriyle aynı uçaklarda seyahat edecek.

Koronavirüs salgını sebebiyle Soçi'deki oteller 1 Haziran'da açılmazsa tur satın alanlar ödeyecekleri miktarda herhangi bir değişiklik olmadan tatillerini istedikleri tarihe erteleyebilecek.

Soçi için daha önce Anex Tour, TUİ Rusya ve Biblio Globus 1 Haziran'dan itibaren başlayacak charter programlarını açıklamıştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha