Tur operatörlerinden yeni güvence!

Tur operatörlerinden yeni güvence!
11 Haziran 2020, 17:25
Almanya'daki tur operatörleri, müşterilerini tatile çıkmaya ikna etmek için yeni güvenceler veriyor.

Almanya'daki tur operatörleri, müşterilerini güvenli bir şekilde seyahat edebileceklerine ikna etmek için yeni güvence veriyor. Normalde turdan dönüş garantisi paket tatilin ayrılmaz bir parçası. Ancak tur operatörleri bu yaz yurt dışına seyahat konusunda endişelenebilecek tüketicilere güven vermek için dönüş garantisini daha yüksek bir vurgulama ihtiyacını görüyor.

En kısa sürede ve ücretsiz dönüş garantisi!

Operatörler, tur düzenlenen ülkeye yönelik herhangi bir seyahat uyarısı olduğunda bu durumdan etkilenen paket tatil müşterilerini mümkün olan en kısa sürede ve ücretsiz olarak dönüş garantisi veriliyor.

Güvence hamlesi, Almanya'nın 15 Haziran Pazartesi günü 31 Avrupa ülkesine yönelik seyahat uyarısını resmen kaldırma kararı üzerine önde gelen tur operatörlerinin hızlı bir şekilde açıkladığı yaz programlarında yer aldı.

DER Touristik Orta Avrupa CEO'su Ingo Burmester paket tur tatilcilerinin varış noktaları için yeni bir seyahat uyarısı olması halinde, hızlı bir aksiyonla yeniden evlerine götürüleceğini açıkladı. Burmester, Almanya'nın ikinci en büyük turizm grubunun müşterileri gerekli tüm sağlık ve güvenlik koşullarını karşılayan otellerin olduğu bölgelere göndereceğini vurguladı. Grup ayrıca Covid-19 hijyen ve sağlık konuları için 7/24 müşteri destek hattı kurdu.

DER Touristik, 2020 yaz programını 15 Haziran'da Avusturya, Hırvatistan, Danimarka, İtalya, Benelüks, Polonya ve Portekiz'de tatillerle ve ardından Haziran ayının ikinci yarısında Kıbrıs, İspanya, Karadağ, Yunanistan ve Bulgaristan'da yeniden başlatacak.

FTI, ücretsiz dönüş uçuşları vaat ediyor

Benzer şekilde, FTI, müşterileri herhangi bir yeni seyahat uyarısından etkilenen varış yerlerinden geri göndermeyi taahhüt etti. Genel müdür Ralph Schiller, “ Yeni seyahat uyarısı olursa, etkilenen paket tatil müşterilerini mümkün olan en kısa sürede ve elbette ücretsiz olarak eve getireceğiz. Bir kriz durumunda tur operatörü tatillerinin büyük avantajı olmaya devam ediyor. " diye konuştu. Münih merkezli grup, 1 Temmuz'dan itibaren Condor ile Yunan adalarına ve Kıbrıs'a uçuşlar da dahil olmak üzere 2020 yazına Yunanistan'a güçlü bir şekilde odaklanarak devam ediyor.

TUI rezervasyon bonusu sunuyor

Pazar lideri TUI şu anda, birçok otel markası da dahil olmak üzere 200 otel ve kulüpte paket tatil rezervasyonu için 250 euroluk bonus sunuyor. Güney Avrupa'daki pek çok destinasyondaki TUI Blue, Riu ve diğer TUI marka otelleri, Haziran'ın ikinci yarısında veya Temmuz başında yeniden açılacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha