Tur operatörlerinden Türkiye'ye yeni seferler!

Tur operatörlerinden Türkiye'ye yeni seferler!
16 Ekim 2020, 09:39
Rus tur operatörleri Türkiye'ye yönelik yeni charter seferleri başlattı.

Rus tur operatörleri uçuş programlarını genişletmeye devam ediyor. Samara ve Krasnoyarsk şehirlerinden Türkiye'ye seferler eklendi.

Rus hükümeti 9 Ekim itibariyle dört Rus şehrini daha uluslararası uçuşlara açmıştı. Samara, Krasnoyarsk, Grozni ve Vladivostok'tan 9 Ekim itibariyle yurt dışı uçuşlar başlamıştı.

Tur operatörü Coral Travel, Samara'dan Türkiye'ye yönelik uçuş programını genişletti. Tur operatörü, Royal Flight uçaklarıyla Antalya'ya haftada 4 kez charter turları düzenliyor. Uçuş programı yıl boyunca devam edecek.

Coral Travel Arkhangelsk'ten de Antalya'ya uçuyor.

Dalaman ve Bodrum'a da seferler

Coral Travel St.Petersburg'dan Dalaman'a Ural Havayolları'yla 21 Ekim'e kadar haftada 2 uçuş gerçekleştirecek. Kazan'dan Bodrum'a Royal Flight, 25 Ocak'a kadar her 10.5 günde bir 1 uçuş gerçekleştirecek.

Tur operatörü ANEX Tour, Rusya'daki iki yeni şehirden AZUR Air uçaklarıyla charter uçuş programı başlattı.

AZUR Air 18-27 Ekim tarihleri arasında Krasnoyarsk-Antalya seferleri düzenleyecek. Samara'dan da Antalya'ya haftada iki kez uçacak.

Tur operatörü PEGAS Touristik 11 Ekim'den 21 Kasım'a kadar Samara Antalya arasında Nordwind Havayolunun uçaklarıyla tek günlerde uçuş gerçekleştirecek.

Tur operatörü TUI Rusya da Ural Airlines uçaklarıyla Samara'dan Antalya'ya haftada iki kez charter turları düzenleyecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha