Tur operatörlerinden Alanya çıkarması!

Tur operatörlerinden Alanya çıkarması!
05 Ekim 2022, 08:51
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) üyelerine yönelik Sezon Değerlendirme Toplantısı Kaila Beach Hotel’de yapıldı.

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) üyelerine yönelik Sezon Değerlendirme Toplantısı Kaila Beach Hotel’de yapıldı.

Moderatörlüğünü Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve ALTİD Başkanı Burhan Sili’nin yaptığı toplantıda konuşmacı olarak Diana Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Tonbul, Odeon Tours Türkiye Ürün Satın Alma Direktörü Egemen Tunçel, Der Touristik Türkiye Genel Müdürü Ertan Sakallı ve Tatil Budur Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Çubuk yer aldı.

Sili: 2022 değerlendirmesi yapıp, 2023 beklentilerini konuştuk

Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Başkan Burhan Sili, “Farklı kaynak pazarlarda faaliyet gösteren tur operatör temsilcilerini Alanya’da ağırladık. Alanya özelinde değerlendirmelerini dinledik. Hem 2022 sezon değerlendirmesi hem de 2023’e yönelik beklentilerin ne olduğuyla alakalı görüşmelerde bulunduk. Üyelerimiz toplantıya yüksek düzeyde ve sayıda katılım gösterdi. Alanya’mıza gelerek bizlere fikir ve düşüncelerini aktaran tur operatör temsilcilerimize ve toplantımıza dahil olup katkıda bulunan üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonra da belirli dönemlerde bu tarz etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz ki sektörümüzün doğru yön alabilmesi anlamında bir fayda sağlayabilelim. Çok daha keyifli ve kazançlı, sürdürülebilir bir turizm diliyorum” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha