Tur operatörleri Antalya için bu yıl erken davrandılar

Tur operatörleri Antalya için bu yıl erken davrandılar
15 Şubat 2022, 10:39
Rus tur operatörleri bu yıl Antalya turları için erken davrandı.

Rus tur operatörleri, THY'nın yaz sezonu için Antalya'ya yaptığı uçuşlarda koltuk bloklarını bu yıl geçtiğimiz yıllara göre daha erken satın aldı.

THY uçuşlu Mayıs turlarını şimdiden satışa çıkardılar

Geçmiş yıllarda tur operatörleri genellikle Mayıs tatilleri ve yaz sezonu için THY'den aldıkları koltuk bloklu Antalya turlarını Mart ayının sonundan itibaren satışa çıkarıyordu. Ancak, 2022'de bunu çok daha erken yapmaya karar verdiler. Tur operatörleri Şubat ayının başında THY uçuşlu Mayıs turlarını satışa çıkardı. Rus turizmcilere göre bu karar, Türkiye'ye yapılan rezervasyon turların derinliğinden etkileniyor. Ayrıca zengin turistler Türkiye'deki pahalı otellerin yanı sıra charter yerine tarifeli lüks uçak seferlerini tercih ediyor.

Tur operatörü Coral Travel , Moskova ve St. Petersburg'dan THY uçaklarıyla Mayıs tatili turlarını şimdiden satışa çıkardı.

Coral Travel THY seferleriyle 28 Nisan - Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya'ya her gün tur düzenleyecek.

St. Petersburg'dan Antalya'ya ise 27 Nisan - 5 Ekim 2022 tarihleri arasında THY uçuşlarıyla haftada 4 tur paketi gerçekleştirilecek.

Anex Tour THY uçuşlu turlarına 20 Nisan'da başlıyor

ANEX Tour , Türk Hava Yolları'nın Moskova'dan blok taşımacılığında tüm yaz sezonu için Antalya'ya tur paketlerini şimdiden satışa çıkardı. THY'nin hem ekonomi hem de business class koltuklarında 20 Nisan - 24 Ekim 2022 tarihleri arasında her gün Antalya turu düzenlenecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha