Tüm personeli aşıladı... 1 Haziran'da sezonu açıyor

Tüm personeli aşıladı... 1 Haziran'da sezonu açıyor
11 Mayıs 2021, 14:59
1 Haziran sonrasına hazırlanan oteller personellerinin aşı işlemlerini tamamlamaya başladı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 'tam kapanma' nedeniyle sadece zorunlu durumlara bağlı olarak seyahat izin belgesi alan kişilere hizmet verebilen oteller, yeni sezon öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.

Bodrum Mio Bianco Resort Otel Müdürü Nihat Terzi, "Otel olarak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyuyoruz. Bu süreçte en büyük silah; aşılama. Aldığımız tedbirlerle birlikte personelimiz aşılandı. Misafirlerimiz otelimizde gönül rahatlığıyla tatil yapabilirler" dedi.

Talep yoğun, 1 Haziran'da sezonu açmayı planlıyoruz

Turizm sektöründe bu sene geçen yıla göre daha olumlu bir tablo olduğunu dile getiren Nihat Terzi, " Haziran ayının 1'i itibariyle otelimizi açmayı planlıyoruz. Geçen yıl aynı tarihlerle bu yılı kıyasladığımızda rezervasyonlarımızda büyük artış var. Özellikle temmuz ve ağustos ayı rezervasyonları bizi mutlu eden seviyelere ulaştı. Sezonun geç başlaması, geç biteceğini gösteriyor. Eylül rezervasyonları da geçmiş yıllara göre daha iyi gidiyor. Sezonun ekim sonuna kadar süreceğini anlıyoruz. Yüzde 90 oranında iç pazara hizmet veren bir oteliz. Aşılama geçen hafta başladı ve şu an otelde bulunan tüm personel aşılandı. Sezonun başlayacak olması nedeniyle ekibimize yeni katılacak olan personellerimizin de aşıları yapılacak" ifadeleri kullandı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha