TUI yeni tatil iptallerini duyurdu... Türkiye'de listede!

TUI yeni tatil iptallerini duyurdu... Türkiye'de listede!
19 Ağustos 2021, 09:16
TUI İngiltere seyahatlerle ilgili devam eden belirsizlik nedeniyle yeni tatil iptallerini duyurdu.

İngiliz hükümetinin uluslararası seyahatlere yönelik 'Trafik lambası' sistemi sebebiyle yaşanan belirsizlik tur operatörlerinin iptallerini güncellemelerine sebep oluyor.

TUI İngiltere de seyahatle ilgili devam eden belirsizlik nedeniyle yeni tatil iptallerini duyurdu.

TUI'nin Florida'ya ve Meksika'nın Cancun tatil beldesine yönelik tur uçuşları Ağustos ayının sonuna kadar iptal edildi.

Ayrıca Hindistan, Endonezya, İtalya'nın Sicilya ve Sardunya, Maldivler, Mauritius, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland'ın Phuket tatil beldesi, Abu Dabi'ye yönelik tatil uçuşları da Ağustos ayının sonuna kadar iptal edildi.

Türkiye uçuşları 4 Eylül'e kadar iptal

TUI Türkiye'nin de aralarında bulunduğu destinasyonlara yönelik tur uçuşlarını da 4 Eylül'e kadar iptal etti. Türkiye'nin yanı sıra Aruba Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, İtalya (Napoli), Meksika (Puerto Vallarta) ve Tunus'a yönelik uçuşlar 4 Eylül'e kadar iptal edildi.

Ayrıca, TUI dışı uçuşlarla Kanada, Kenya, Seyşeller ve Tobago'ya tatillerde 4 Eylül'e kadar iptal edildi.

31 Ekim'e kadar uçuşların iptal edildiği destinasyonlar ise şöyle: Avusturya, İtalya ve Slovenya (Tui Gölleri ve Dağları, Tui dışı uçuşlar dahil); Bulgaristan'da Varna ve Burgaz; İtalya'da Sicilya, Sardunya, Calabria; İspanya anakarasında Almeria ve Girona; Malta (Tui dışı uçuşlar hariç) ve Karadağ.

Yorumlar
Kaş
20 Ağustos 2021, Cuma 01:40
Mali durumu iyi olan oteller için çok sorun değil. Ama kredisi olan ve oteller mümkün olduğu oteli satış yapsın. Zaten fiyatlar çok yüksek.. satış için uygun.. biz3 otelden birini satışa çıkardık
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha