TUI ve Bentour'dan işbirliği!

TUI ve Bentour'dan işbirliği!
15 Haziran 2023, 16:17
TUI Franchise Seyahat Acentesi ortakları, Almanya'nın en büyük seyahat acentesi franchise organizasyonu ve Bentour Reisen ilk defa ortak bir iş birliği anlaşması imzaladılar.

01 Temmuz 2023 tarihinden itibaren TUI ReiseCenter, Hapag-Lloyd Reisebüro, FIRST REISEBÜRO ve FIRST Business Travel markalarının seyahat acentelerinde Bentour ürünleri hizmete sunulacak.

Bentour Reisen'in Almanya Genel Müdürü Songül Göktaş-Rosati, "Net hedefimiz Almanca konuşan pazarı genişletmeye ve güçlendirmeye devam etmek. Seyahat acentelerini de birincil dağıtım kanalı olarak görüyoruz " diye belirtiyor ve imzalanan anlaşma hakkında " TUI Franchise Genel Merkezi ile yeni imzaladığımız iş birliği anlaşması ile artık ortak büyümeye ve Bentour turlarının tüm TUI Franchise seyahat acentelerinde rezerve edilebilirliğine odaklanıyoruz ki bundan dolayı çok mutluyuz."

TUI Almanya Franchise Direktörü Ilka Lauenroth, "Bentour Reisen, Türkiye'de kendini kanıtlamış bir uzman olarak bize çok hitap ediyor ve özellikle özel ürünleriyle yelpazemizi tamamlıyor" dedi.

Gelecek aylarda iş birliğinin başlangıcını çeşitli pazarlama faaliyetler ile beraber güçlendirilecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha