TUI nihayet başlıyor: İzmir, Bodrum ve Dalaman için tarih verdi

TUI nihayet başlıyor: İzmir, Bodrum ve Dalaman için tarih verdi
05 Haziran 2021, 15:06
Alman tatil devi TUI, uzun bir aradan sonra Almanya'dan Ege bölgesine yönelik turlara başlıyor. TUI'nin Ege bölgesindeki otellerinin açılış tarihi de belli oldu.

Avrupa'nın tatil devi TUI Türkiye'nin Ege Bölgesindeki turistik destinasyonlara tur düzenlemeye başlıyor.

Ege turlarını satışa açtı

TUI'den yapılan açıklamada Türkiye'nin rüya gibi turkuaz koylarına sahip Ege Bölgesindeki tatil destinasyonlarına yönelik turların satışa açıldığı belirtildi.

İzmir'e 18, Bodrum'a 25, Dalaman'a 26 Haziran'da turlara başlıyor

TUI'nin Ege bölgesine yönelik ilk paket turları İzmir'e 18 Haziran'da, Bodrum'a 25 Haziran'da ve Dalaman'a 26 Haziran'da başlıyor. Grubun kendi havayolu şirketi TUI fly, 2 Temmuz'dan itibaren Dalaman'a direkt uçacak.

Andryszak: Türkiye yaz aylarında rakipsiz fiyat/performans sunuyor

TUI Almanya CEO'su Marek Andryszak, İzmir, Bodrum, Dalaman'ın Alman tatilciler için en popüler seyahat destinasyonlarından biri olduğunu söyledi. Almanların Ege bölgesindeki geniş tatil köyleriyle yüksek kaliteli otellere büyük ilgi duyduğunu belirten Andryszak, "Türkiye, yüksek güvenlik ve kalite standartlarıyla birçok müşteri tarafından çığır açan olarak algılanan birinci sınıf her şey dahil tatil köyleriyle tanınıyor" dedi. Türkiye'nin popüler yaz aylarında da rakipsiz bir fiyat/performans oranı sunduğunu belirten Andryszak, TUI Magic Life Sarıgerme'de uçak dahil bir hafta kişi başı tatilin 793 Euro'dan rezerve edilebileceğini söyledi.

TUI'nin açıklamasında Bodrum, Dalaman ve İzmir'deki otellerin önümüzdeki haftadan itibaren tekrar misafir ağırlamaya başlayacağı, çoğunun Temmuz başında açılacağı ifade edildi. Ardından TUI fly, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Münih ve Stuttgart'tan Dalaman'a direkt uçuşlarla turlara kademeli olarak yeniden başlayacak.

Ege bölgesinde 100 otel sunuyor, Bodrum'daki otelini 26 Haziran'da açıyor

Türkiye Ege'sinde yeni bir başlangıç için TUI programında yaklaşık 100 otel Temmuz ayı başına kadar açılacak. TUI Magic Life Bodrum, 26 Haziran'da Alman tatilcilere yeniden açılıyor. Yaşam tarzı otel markası TUI Blue, başlangıçta, Marmaris'teki ilk sahil konumunda tamamen yenilenmiş beş yıldızlı tatil köyü TUI Blue Grand Azur ve popüler Sarıgerme Körfezi'ndeki TUI Blue Seno dahil olmak üzere beş tesisle hizmet veriyor. TUI Magic Life Sarıgerme ve Robinson Sarıgerme Park Temmuz ayı başında açılıyor.

Antalya bölgesinde TUI programından 1.000 otel daha şimdiden açıldı. Toplamda TUI, Türkiye'de dört Robinson Club, beş TUI Magic Life Club, 11 TUI Blue Otel ve iki TUI Çocuk Kulübü dahil olmak üzere 2.500'den fazla otel sunuyor.

Alman tatilciler Türkiye'ye PCR veya antijen testiyle giriş yapabiliyor.

Yorumlar
Durmuş gülmez
07 Haziran 2021, Pazartesi 01:55
Ne zaman ise başlıyoruz bahcivanim
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha