TUI İngiltere’den Türkiye’ye güzel haber…

TUI İngiltere’den Türkiye’ye güzel haber…
sayfayı yazdır, turizm ajansı
10 Ekim 2017, 13:22
TUI Group’a bağlı olarak İngiltere’de faaliyet gösteren Thomson ve First Choice; Monarch Airlines’ın iflasının ardından Türkiye’ye yönelik kapasite artışına gideceğini açıkladı.

TUI Group’a bağlı olarak İngiltere’de faaliyet gösteren Thomson ve First Choice; Monarch Airlines’ın iflasını açıklamasının ardından Türkiye, Kanarya Adaları ve Lapland’a yönelik uçuşlarında 2018 yaz sezonu için 250 binlik koltuk kapasitesi artışına gideceğini duyurdu.

3 şehirden uçuş düzenlenecek

TUI İngiltere tarafından yapılan açıklamada; 10 gece konaklamalı Türkiye tatil paketlerinin yanı sıra Manchester, Birmingham ve Gatwick’den Türkiye’ye düzenlenen uçuşlarda “önemli kapasite artışına” gidileceği belirtildi. TUI İngiltere yetkilileri, bu kararın alınmasında geçtiğimiz yaz sezonunda Türkiye’nin yeniden yükselişe geçmesinin etkili olduğu ifade edildi.

Kış sezonu için Türkiye’ye yönelik kapasite artışı yok…

İngiliz tur operatörü ayrıca kış sezonu için de bazı destinasyonlarda kapasite artışına gideceğini duyurdu. Ekim ayının ikinci yarısında Manchester ve Birmingham’dan İspanya’nın Lanzarote ve Tenerife destinasyonlarına uçuşlar düzenlenecek. Noel döneminde de bu adaların yanı sıra Fuerteventura’ya da uçuş düzenlenecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha