TUI'den 'Türkiye' iptali!

TUI'den 'Türkiye' iptali!
27 Temmuz 2021, 11:07
İngiltere'nin en büyük tatil şirketi TUI, içlerinde Türkiye'nin yer aldığı ülkelerle ilgili tur iptallerini güncelledi.

İngiliz hükümetinin uluslararası seyahatlere yönelik 'Trafik lambası' sistemi sebebiyle yaşanan belirsizlik tur operatörlerinin iptallerini güncellemelerine sebep oluyor.

TUI, yurtdışı seyahatlerle ilgili devam eden belirsizlik sebebiyle aralarında Türkiye'nin de yer aldığı çok sayıda ülkeye yönelik düzenleyeceği turları iptal etti.

Türkiye turları 15 Ağustos'a kadar iptal!

TUI, Türkiye'nin de aralarında yer aldığı ülkelere yönelik düzenleyeceği turları 15 Ağustos'a kadar iptal etti. Turların iptal edildiği ülkeler şöyle: Türkiye, Meksika (Cancun) Avusturya, Slovenya, Hindistan, Endonezya, Maldivler, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland (Phuket), BAE ve ABD

TUI'den yapılan açıklamada " Tatil programımızı ve iptalleri her üç haftada bir hükümetin güncellemeleri doğrultusunda sürekli olarak gözden geçiriyoruz. Güncellenmiş hükümet rehberliği nedeniyle veya tatil programımızı gözden geçirdikten sonra tatilleri iptal etmemiz gerekirse, müşterilerle iletişime geçeceğiz ve en az 7 gün önceden bildirimde bulunmayı hedefleyeceğiz. Bu müşteriler, tam bir nakit para iadesi talep edebilir veya rezervasyonlarını daha sonraki bir tarihe veya alternatif bir tatile kaydırabilirler" ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar
Kaş/kalkan/Marmaris/Fethiye
27 Temmuz 2021, Salı 05:26
İngilizler bu sene hayal oldu.. yerli turist te Ağustos son..
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha