TUİ'den dev hamle...Rusya'dan Antalya'ya turist yağdıracak

TUİ'den dev hamle...Rusya'dan Antalya'ya turist yağdıracak
11 Kasım 2019, 09:31
TUI Russia CEO'su Taras Demura, 2020 yılında tur operasyonlarında büyük artışa gittiklerini belirterek 3 milyon Rus turiste tatil hizmeti vermeyi hedeflediklerini açıkladı.

TUI Russia CEO'su Taras Demura, Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR)'a yaptığı açıklamada 2020'de düzenleyecekleri tur organizasyonlarıyla Rusya'dan her yöne 3 milyona yakın turiste hizmet vermeyi hedeflediklerini ifade etti.

Rusya'nın 11 şehrinden daha Antalya'ya uçacak

TUI'nin önümüzdeki yaz sezonunda Moskova'ya ve Rusya'dan 6'sı yeni 10 şehirden Kıbrıs'a uçuş programı başlatacağını belirten Demura, Türkiye'deye yönelik tur hacimlerini de önemli ölçüde artıracaklarını belirtti. Demura, " 2020'de Rusya'nın 11 şehrinden daha Antalya'ya uçacağız. Böylelikle Moskovayla birlikte 37 şehirden Antalya'ya tur düzenleyeceğiz. Ayrıca Moskova'dan ve 6 şehirden Dalaman'a uçacağız." ifadelerini kullandı.

Hiç bir şirketi almaya niyetli değiliz

ATOR muhabirinin ' Özellikle Türkiye'ye yönelik hamlenizle bu pazarda lider seviyeye ulaşmak çok iddialı hedef. Bunu nasıl sağlayacaksınız' sorusuna Temura şu cevabı verdi: " Öncelikle şunu söyleyeyim. TUİ gelecek yıl hiç bir şirketi almaya niyetli değil. Dolayısıyla tamamen doğal bir artış hedefimiz var. Öncelikle, farklılaştırılmış ürünümüzü oldukça başarılı bir şekilde geliştiriyoruz, özgün otel konseptleri oluşturuyoruz ve hizmetin çeşitli öğelerini hedef müşteri gruplarımızın ihtiyaçlarına tam olarak uyarlıyoruz. Rakiplerde bu oteller bulunmuyor, çoğunlukla erken rezervasyon döneminde satılıyor ve ve bize iyi bir marj getiriyor.

2020 sezonunda, şirketimizin FUN & SUN konseptlerine göre faaliyet gösteren otel sayısını artıracağız.

Ayrıca Smart adlı yeni otel konseptini başlatacağız. Konseptin özü, ucuz bir otelde tatil için para ödemiş bir turistin daha üstü bir yıldız hizmeti almasıdır. İkincisi, hizmetlerimizin gelişimine yatırım yaptığımız için satışlar artıyor: başvuruları hızlı bir şekilde kabul ediyoruz ve işliyoruz, geri bildirimde bulunuyoruz, taleplere yanıt veriyoruz, vb. Bu bize acente sadakatini ve bunun sonucunda da satışları artırıyor. "

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha