TSS, yeni etkinlik platformuyla karşınızda!

TSS, yeni etkinlik platformuyla karşınızda!
20 Nisan 2021, 17:21
Türk şirketlerle de ortak çalışmalar yürüten Almanya’nın en önemli seyahat zincirlerinden biri olan TSS yeni bir etkinlik platformuyla partnerlerinin karşısına çıkıyor. TSS Group 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında “Focus on Travel Lust” ile yeni bir seyahat acentesi etkinlik platformunu başlatıyor.

TSS Genel Müdürü Manuel Molina Türkiye gibi ortak çalışmalar yürüttüğü ülkelere yönelik bir açıklama yaparak; TSS Grubu olarak önümüzdeki günlerde "daha fazla perspektif ve motivasyon" adına Seyahat acenteleri ve müşteriler için yeni ve iki yönlü etkinlik formatıyla bir kampanya yapmayı planladığını söyledi.

Son dönemde tekrar tırmanışa geçen covid-19 ile birlikte derinleşen pandemi koşullarından turizm sektörünün de nasibini aldığını belirten Molina, bütün olumsuzluklar rağmen turizm sektörünün ümitsizliğe kapılmadan yoluna devam etmesi gerektiğini belirtiyor. Molina, pandemiyle birlikte çok zor ve dirençli koşullar altında olsak bile haziran ayından itibaren daha iyi bir bakış açısıyla, ayakları yere basan gerçekçi yeniden başlatma senaryolarından bahsedilebileceğini düşünüyor ve "bunu hepimiz istiyoruz ve doğru zamanda doğru konseptlerle orada olacağız," diyor

Seyahat acentelerinin yolculuk tutkusuna odaklanması gerekiyor

TSS'nin patronu, TSS Group'un 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında “Focus on Travel Lust” ile yeni bir seyahat acentesi etkinlik platformunu başlattığını söyledi. Etkinlikler kapsamında tartışma platformları, web seminerleri, röportajlar, açılış konuşmaları ve en iyi uygulama örneklerinin yer aldığı topluluk, yaratıcılık ve diyalog yoluyla "başka bir belirleyici momentum" ele alınacak. Amaç, son olmasını umduğumuz bu aşamada krize güçlü ve enerjik bir şekilde karşı koymak ve nihayetinde tutarlı fikir ve ürünlerle bunun üstesinden gelmek.

Müşterilerimizin yolculuk tutkusunu ön planda tutan bir misyonu olmalı

"Yeni ve heyecan verici", etkinliği "Mission Travel Lust" başlığı altında genişletilerek, müşterilerin yaklaşımı haline getiriliyor. Etkinliğin B2B bölümünü; başlangıcı takip eden 14 günlük bir zaman diliminde seyahat acentaları ilgilenen müşterileri davet edebilir ve seyahat acentenize soru formatında turizmle ilgili içeriğe ve isteklere ilk elden erişim sağlayabilir.

TSS genel müdürü Manuel Molina, "Tüm seyahat acentelerine bir tür özel dijital kurum içi sergi şeklinde başka bir araç vermek istiyoruz. Müşterilerini kendi inisiyatiflerine göre bilgilendirebilir, onlarla iletişim kurabilir, güvenlerini güçlendirebilir ve son olarak da rezervasyon taleplerini belirleyebilirler” diye açıklıyor.

TSS patronu, bu belirsizlik ortamında ve şeffaflığın olmadığı ortamda potansiyel müşterilere bilgi, şeffaflık ve her şeyden önce empati ve ikna edici bir yeniden yaklaşımın çok iyi geleceğine inanıyor.

Etkinliğe katılım ücretsiz

Molina, “Sektörün hem seyahat acenteleri hem de müşterileri açısından bilgi ve iletişim ihtiyaçları çok büyük ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor" diyor. İlk büyük ortakların ve destinasyonların bu kapsayıcı kampanya yaklaşımını hali hazırda aktif olarak desteklememesi için bir sebep yok.

Katılım tüm seyahat acenteleri için satış ilişkilerine bakılmaksızın mümkün ve hem onlar hem de müşteriler için ücretsiz.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için www.reiselust.digital adresinden veya e-posta yoluyla info@ reiselust.digital adresinden alınabiliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha