TravelShop Turkey Hindistan'a çıkarma yapacak!

TravelShop Turkey Hindistan'a çıkarma yapacak!
20 Aralık 2019, 11:57
Türkiye turizminin tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam devam eden TravelShop Turkey, Hindistan’da yeni bir Workshop düzenliyor ve 2 elit fuara da katılıyor.

Türkiye Turizminin tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam devam eden TravelShop Turkey, Hindistan’da yeni bir Workshop düzenliyor ve 2 elit fuara da katılıyor.

5 ayrı şehirde Workshop Çalıştayı ve turizm fuarları organizasyonu

Dünya genelinde 100’e yakın WorkShop etkinliği ve B2B Fuar katılımı yapan TravelShop Turkey, bu kez de Hindistan’ın 5 ayrı şehrinde Türkiye’yi tanıtacak.

İlk önce Bangalore, Ahmedabad ve Kolkata’da B2B etkinliği yapacak olan TravelShop Turkey, devamında Hindistan’ın en lüks fuarı olan BLTM Delhi Fuarında ve ardından Hindistan’ın tek outgoing fuarı olan OTM Mumbai fuarında Türkiye standı açacak ve Mumbai’de Destination Turkey çalıştayı organize edecek.

TravelShop Turkey Genel Müdürü olan Murtaza Kalender amaçlarının hızla büyüyen Hindistan turizm pazarından ülke olarak maksimum fayda sağlayarak özellikle MICE ve düğün gruplarını Türkiye’ye çekebilmek olduğunu belirtti.

Workshop çalıştayına Türkiye’den tüm firmalarını davet eden Kalender, Türkiye tanıtımları yapan tüm turizm firmalarının etkinliklerinde yer alabileceğini söyledi.

Tüm stantlar Türkiye logolu ve görselli olacak

Kalender, BLTM Delhi ve OTM Mumbai fuarlarında sadece Türkiye logosu ve görsellerini içereceğini ve Bakanlık standından farklı olmayacağını belirterek böylelikle herkesin eşdeğer konumda olacağının altını çizdi. Şu ana kadar 20’ye kadar başvuru alan Murtaza Kalender, bu taleplerin artması halinde stand boyutlarının da genişletilebileceğini belirtti.

B2B ön randevulu ve talepli

Kalender, yapmış olduğu ön randevu çalışmalarının, tamamen kendi üretimleri olan benzersiz bir sistem olduğunu belirtirken bu sistem sayesinde ön randevu alınabilen, talepleri olan Hindistan firmalarının sistem üzerinden görüntülebileceği bir fonksiyona sahip olduğunu bildirdi.

Tüm Turizm sivil toplum kuruluşlarını da bu etkinlikte yer almak üzere davet eden Murtaza Kalender, tüm basın kuruluşlarını da aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını söyledi.

Kalender, önümüzde etkinlikleri olan ACE of MICE Exhibition By Turkish Airlines Hosted Buyer programının Mart ayında dini temalı Holy Lands ve Mayıs ayında Yacth Cruise temalı WorkShoplarıyla da süreceğini bildirdi.

TravelShop Turkey Hindistan etkinlik takvimi şöyle:

Workshop Bangalore 28 Ocak 2020

Workshop Ahmedabad 29 Ocak 2020

Workshop Kolkata 30 Ocak 2020

BLTM Fuarı New Delhi 31 Ocak – 01 Şubat 2020

TFF/OTM Fuarı Mumbai 03 Şubat – 04 Şubat 2020

WorkShop ve Fuar için irtibat bilgileri

Hindistan’daki WorkShop ve Fuar etkinliğine katılmak isteyenler Travelshop Turkey ofisinden Alper Yağcı ile irtibata geçebiliyor.

Alper Yağcı Mobil:

0549 540 55 28

Email Adresi:

coordinator@workshoptravelshop.com

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha