TravelShop Turkey’den Kapadokya turizmine büyük destek

TravelShop Turkey’den Kapadokya turizmine büyük destek
22 Kasım 2019, 12:51
TravelShop Turkey’in Kapadokya’da düzenlediği B2B organizasyon, 30 farklı ülkeden tur operatörünün katılımıyla gerçekleşti.

TravelShop Turkey’in Kapadokya’da düzenlediği B2B organizasyon Cappadocia Cave Resort and Spa Hotel’de gerçekleşti. Organizasyona 30 farklı ülkeden gelen tur operatörü katıldı.

Organizasyonla ilgili konuşan TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, B2B work shop’un Kapadokya’ya ve çevre illeri kapsadığını belirterek, “Ülkemiz adına oldukça önemli bir etkinlik. Kültürel turlara yönelik paketleri olan “hosted buyer”lar için Kapadokya’nın öneminin farkındayız. Burayı turlarına dahil edecek tur operatörlerinin çevre illere de katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

“Kapadokya benzersiz bir ürün”

Kapadokya’nın benzersizliği nedeniyle turizm arenasında avantajlı bir konuma sahip olduğunu vurgulayan Murtaza Kalender, “Sadece bir Kapadokya var. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirler bu doyumsuz manzarayı, sıcak hava balonlarının da avantajıyla, büyüleyici bir atmosferde yaşayabiliyor” şeklinde konuştu.

Cappadocia Cave Resort Hotel’in mağara toplantı salonunda gerçekleşen ikili B2B görüşmelerin de dünyada bir ilk olduğunu öne süren Murtaza Kalender, misafirlerin Kapadokya kadar otelin ambiyansından da etkilendiğinin altını çizdi.

"Toplantı sürecinde 22 anlaşma imzalandı"

Organizasyona 30 farklı ülkeden 100’e yakın Hosted Buyer’ın katıldığını belirten Murtaza Kalender, 1675 ikili görüşme icra ederken, etkinlik esnasında 22 anlaşmanın imzalanmış olmasını ise TravelShop Turkey’in ispatlanmış başarısı olarak nitelendirdi. Gerçekleşen 4320 paxlık iş anlaşmalarının cirosu yarım milyon dolara tekabül ettiğini hatırlatan Murtaza Kalender, “TravelShop Turkey Türk turizmine değer katmaya devam edecek” diye sözlerini tamamladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha