TravelShop Turkey Ankara’da

TravelShop Turkey Ankara’da
12 Ekim 2019, 18:09
TravelShop Turkey, Travelexpo Ankara’da 30 farklı ülkeden gelecek 100 tur operatörünün katılımıyla B2B Workshop düzenleyecek.

TravelShop Turkey, 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Travelexpo Ankara’da 30 farklı ülkeden gelecek 100 tur operatörünün katılımıyla B2B Workshop düzenleyecek.

Organizasyonla ilgili açıklamada bulunan TravelShop Turkey’in yöneticisi Murtaza Kalender, Atis Fuarcılık işbirliğiyle gerçekleştirilecek B2B Workshop’un Ankara turizmi açısından bir ilk olduğunu söyledi.

TravelShop kapsamında gerçekleşen B2B görüşme sistemlerini sürekli geliştirdiklerini anlatan Kalender, sisteme giren her katılımcı ve ‘buyer’ın ön randevu ile görüşmelerini planlayabildiğini ve her iki tarafın da randevu verimliliğini puanlayabildiğini söyledi.

Geliştirdikleri sistemin, organizasyonu istismar eden ‘buyer’ları hızla eleyerek, platformun verimliliğini yükselttiğini anlatan Kalender, kullandıkları sistemin dünyanın en iyilerinden biri olduğunu söyledi.

Bir sonraki organizasyonlarının 15 Kası 2019 tarihinde Kapadokya’da olacağını duyuran Kalender, ardından 11 Mart 2020 tarihinde dini temalı Holy Lands ve 13 Mayıs 2020’de Fethiye’de yapılacak yat turizmi temalı B2B Workshop ile devam edeceklerini açıkladı.

Murtaza Kalender B2B Workshop’lara katılmak isteyen turizmcileri de rezervasyonlarını erken yapmaları konusunda uyardı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha