Travelshop M.I.C.E acentelerine İstanbul'un eğlenceli yüzünü tanıttı

Travelshop M.I.C.E acentelerine İstanbul'un eğlenceli yüzünü tanıttı
24 Ocak 2020, 11:23
Dünyanın birçok farklı ülkesinden Türkiye’ye gelen M.I.C.E acenteleri, Türkiye’nin en hareketli ve otantik bölgesi olan Kumkapı’da yer alan Olimpiyat 2 Minas Restoran'da geleneksel rakı ve balık eşliğinde fasıl dinletisiyle unutulmaz bir akşam geçirdiler.

Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Fuarı'na gelen yabancı alım heyetleri, Travelshop Turkey ile Olimpiyat Minas Restoran'ın işbirliği kapsamında organize edilen Kumkapı rakı- balık etkinliğinde doyasıya eğlendikleri bir gece geçirdiler.

Olimpiyat 2 Minas Restoran sahibi Fedat Yamaç, bu organizasyonda yer almanın ve dünyanın en iyi tur operatörlerini Kumkapı’da ağırlamalarının gururunu yaşadıklarını belirterek bu tip tanıtım çalışmalarında her daim bulunmaktan keyif alacaklarını söyledi.

İşletme sahibi Fedat Bey, restoranlarının 1940 yılına değin tarihi bulunan bir yapıda olduğunun altını çizerek 1992 itibariyle de Olimpiyat 2 Minas olarak işletilmeye başlandığını, Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Fuarı'na katılan yabancı alım heyetlerinin mekanlarında çok eğlenceli zaman geçirmelerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

Etkinliğe katılımcıları getiren organizasyonun sahibi Murtaza Kalender, Olimpiyat 2 Minas sahibi bulunan Fedat Yamaç Bey’e teşekkürlerini sunarak kendilerini ağırladıkları için minnettarlıklarını belirtti. Çok kaliteli hizmet aldığını, heyetlerin de oldukça memnun kaldıklarını belirten Kalender, bundan sonra da ortak çalışmalarına devam edeceklerinin sözünü verdi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha