Travel Shop Turkey’den ‘motivasyon’ yükselten çalışma

Travel Shop Turkey’den ‘motivasyon’ yükselten çalışma
11 Nisan 2020, 23:45
Travel Shop Turkey, iş ortaklarının ve sektör paydaşlarının moral ve motivasyonlarına artırmak için, video konferanslar düzenlemeye başladı.

Travel Shop Turkey, iş ortaklarının ve sektör paydaşlarının moral ve motivasyonlarına artırmak için, video konferans üzerinden motivasyon toplantıları düzenlemeye başladı. İlki 9 Nisan 2020 Cuma günü düzenlenen toplantıya dünyanın farklı ülkelerinden turizmciler katıldı. 10 Nisan Cuma günü yapılan oturama ise Türkiye’deki turizm profesyonelleri katıldı.

Toplantıların moderatörlüğünü Murtaza Kalender yaptı

Toplantıların moderasyonunu ise Travel Shop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender yaptı. Türkiye toplantısına yurdun farklı bölgelerinden turizm sektör temsilcilerinin katıldığını belirten Kalender, “Bazı illerin turizm il müdürlüklerinin de yer aldığı online toplantıya turizm profesyonelleri katılım gösterirken, birçok meslektaşımız söz alarak beyanatlarda bulundu. Bu da camiamız için oldukça faydalı oldu” dedi.

Murtaza Kalender: Toplantılarımız düzenli periyotlarla devam edecek

Toplantıların gördüğü ilgi ve sağladığı faydadan tatmin olduklarını dile getiren Murtaza Kalender, “Toplantıları önümüzdeki haftalarda periyodik olarak tekrarlayacağız. Burada firma olarak herhangi bir menfaat gözetmedik. Tecrübe ve birikimimiz nedeniyle ve sektörün geleceğine yönelik öngörülerimizi paylaştık. Bu tip çalışmaların ve iş birliğinin çok faydalı olacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Kimler katıldı?

TravelShop Turkey’in online motivasyon sunumuna Türkiye bölümüne TÜRSAB eski Genel Sekreteri Çetin Gürcün, Urfa Turizm İl Müdürü Aydın Arslan, Trabzon Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu, Aksaray Turizm İl Müdürü Mustafa Doğan, Oldcity Otelciler Platformu Başkanı Takan Akyüz, Türkiye Rehberleri Birliği Başkanı Suat Tural, Kuşadası Penesula Travel Yöneticisi Fahrattin Çiçek, Bodrum Tanıtma Vakfı Üyesi Zeynel Kılıç, TURSAB Çanakkale BTK Başkanı Ahmet Çelik’in yan sıra çok sayıda turizmci katıldı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha