Trabzon-Soçi feribot seferlerine 'Sigorta' engeli!

Trabzon-Soçi feribot seferlerine 'Sigorta' engeli!
10 Mayıs 2023, 10:08
Şolt Tur turizm ajansının sahibi Fatoş Şolt, Trabzon ve Rusya’nın Soçi şehri arasında 11 Mayıs’ta başlatılması planlanan ilk feribot seferinin Mayıs sonuna ertelendiğini söyledi.

RIA Novosti haber ajansına açıklama yapan Şolt Tur turizm ajansının sahibi Fatoş Şolt, Trabzon-Soçi feribot seferleri ertelendiğini bildirdi.

Feribot sigortasıyla ilgili sorunu çözmeye çalışıyoruz

Şolt “Feribot sigortasıyla ilgili sorunu çözmeye çalışıyoruz” dedi.

Soruna çözüm bulmaya çalıştıklarını kaydeden Şolt, “Türkiye’deki seçimlerin ardından feribot seferlerini başlatmayı planlıyoruz” diye ekledi.

Daha önce Trabzon-Soçi hattında sadece bir feribotun çalışacağını ve yolculuğun 8 saat süreceği bildirilmişti. Feribot, Trabzon’dan Pazartesi ve Perşembe günleri, Soçi’den de Salı ve Cuma günleri çıkacak. Feribotun yolcuların yanı sıra, otobüs ve minibüsleri de taşıyacağı belirtilmişti.Şolt Tur turizm ajansının sahibi Fatoş Şolt, Trabzon ve Rusya’nın Soçi şehri arasında 11 Mayıs’ta başlatılması planlanan ilk feribot seferinin sigorta sorunu nedeniyle Mayıs sonuna ertelendiğini belirtti.

RIA Novosti haber ajansına açıklama yapan Şolt Tur turizm ajansının sahibi Fatoş Şolt, Trabzon-Soçi feribot seferleri ertelendiğini bildirdi. Şolt “Feribot sigortasıyla ilgili sorunu çözmeye çalışıyoruz” dedi.

Soruna çözüm bulmaya çalıştıklarını kaydeden Şolt, “Türkiye’deki seçimlerin ardından feribot seferlerini başlatmayı planlıyoruz” diye ekledi.

Daha önce Trabzon-Soçi hattında sadece bir feribotun çalışacağını ve yolculuğun 8 saat süreceği bildirilmişti. Feribot, Trabzon’dan Pazartesi ve Perşembe günleri, Soçi’den de Salı ve Cuma günleri çıkacak. Feribotun yolcuların yanı sıra, otobüs ve minibüsleri de taşıyacağı belirtilmişti.

Yorumlar
Niyazi S
10 Mayıs 2023, Çarşamba 05:56
Sigorta sorun değildir ama SİGORTASIZLIK SORUNDUR. O kadar insan ve araç, malzeme fe dd geminin kendisinin tabii ki sigortasız yüzmesi smz konusu olamaz
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha