Tourist Services, ATOR'la işbirliği anlaşması imzaladı

Tourist Services, ATOR'la işbirliği anlaşması imzaladı
24 Şubat 2021, 14:01
Üç dilde ve 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunan TSC (Turist Destek Hattı) Projesiyle hizmetlerini daha fazla Rus turiste ulaştırmayı hedefleyen Tourist Services Turistik Hiz. Tic. A.Ş (Rusya Federasyonu Acenteler Birliği) ile işbirliği anlaşması imzalayan ilk Türk şirketi oldu.

TSC Projesiyle 2020 yaz sezonunda yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Tourist Services Turistik Hiz. Tic. A.Ş, Rusya Federasyonu Acenteler Birliği (ATOR) ile işbirliği anlaşması imzalayarak Rus turist pazarındaki yerini büyütmeyi hedefliyor. Türkiye’de ilk defa, üç dilde (Rusça, İngilizce ve Türkçe) 7/24 Çağrı Merkezi desteği sunan, TSC Turkey Mobil Uygulamasındaki hizmetleriyle yerli ve yabancı turistlerin tatillerini sorunsuz geçirmelerini amaçlayan TSC (Turist Destek Hattı) Projesi 2020 yazında Rus turistlerden büyük ilgi görmüştü.

TSC Turkey Mobil Uygulamasındaki hizmetlerle Rus turistler, yakınlarındaki eczaneler, hastaneler, bankalar, döviz büroları, restoranlar, kafeler, antik kentler ve müzeler gibi birçok noktaya uygulamadaki ulaşım bilgileri içerikleriyle kolayca erişebildiler. TSC, mobil uygulamaya eklenecek yeni özelliklerle gelecek sezonda da yerli ve yabancı turistlere yönelik hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

Yorumlar
Naman azun
24 Şubat 2021, Çarşamba 03:49
Çok Güzel Uygulama herkese tafsiye ederim
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha